reklama

8 chyb, kterými partnerovi zkazíte orální sex

Miluje váš partner orální sex? Pozor na těchto 8 chyb.

Foto: ISIFA/Thinkstock

O tom, že muži orální sex přímo zbožňují, není třeba diskutovat. Dokonce jde o jakýsi správný a příjemný způsob manipulace s opačným pohlavím. Když mu tuto rozkoš dopřejete, bude nadšený a nebude mít chuť se otáčet za jinou. Ale je třeba na "to" jít správně.

Pánové neradi o sexu mluví, pokud zrovna nejsou s kamarády v hospodě. Jak tedy zjistit, co se jim líbí, když se nemáme ptát? Postačí, když se vyvarujeme těchto chyb.

Vžít se do své role

Dámy, užívejme si každou minutu! Muž pozná, když děláme něco jen proto, že to po nás vyžaduje. Než, abyste se přemáhaly, tak se do experimentování raději nepouštějte. 

Doporučujeme: 9 věcí, které jste nevěděli o sexu (až od loňska)

Pokud se neuvolníte, všechny pohyby budou působit křečovitě. A i když pánové budou mít jiné a příjemnější starosti, dřív nebo později přestanou jevit zájem, a to může ohrozit váš vztah.

Nejdřív já

Je skvělé být občas sobecká a příteli naznačit, že mu orální sex dopřejete jen ve chvíli, až se postará o vás. Když však budete podobnou pozornost vyžadovat pokaždé, časem je můžete pořádně naštvat. Proto se nezdráhejte a někdy začněte i vy nebo se alespoň střídejte.

Nemluvte a nepřerušujte

Pokud váš přítel nemá rád povzbuzování, pak rozhodně mlčte. Když v tom nejlepším přestanete a zeptáte se ho: "Líbí?" nebo "Už budeš?" Pak věřte, že za váš výkon nesklidíte radostné ovace.

Šílený výraz

Přemýšlely jste někdy o výrazu, který máte při orálním sexu? Myslíte si, že se pánové nedívají a jen si užívají? Omyl, sami potvrzují, že je pohled na vyplašenou laň nijak nevzrušuje a většinou se jim nepodaří dosáhnout orgasmu.

Náš tip: Zeptali jsme se mužů, co by před nimi žena neměla dělat. NIKDY!

Netvařte se při tom tak vyděšeně a očima nepátrejte po partnerovi, aby vám naznačil, co a jak se mu líbí. A rozhodně neřešte, jak u toho vypadáte vy. Raději ho svádějte pohledy a vybízejte, aby cítil, jak moc po něm toužíte.

Nebuďte strnulá

Nedělejte pořád stejné pohyby a nedivte se, že partnera nemůžete uspokojit. Využijte svých rtů, jazyka a ukažte mu, co se ve vás ukrývá za dračici.

Pozor na zuby

I když po svém miláčkovi šíleně toužíte, nevrhejte se na něj s vyceněnými zuby. Věřte, že by mohlo dojít ke katastrofě. A kousnout ho přímo do nejcitlivějšího místa, by se vám taky nemuselo vyplatit. Reflexy jsou neúprosné a z leknutí dostanete kolenem do hlavy.

Nespěchejte

I když vám orální sex není zrovna příjemný, nespěchejte na orgasmus. Dopřejte partnerovi několik příjemných chvil a ukažte mu, že o něj stojíte. Střídejte pomalé pohyby s rychlými, měňte pozice, občas si hrábněte do vlasů, podívejte se na něj. Bude nadšený!

A co finále? Do kapesníku!

Jsou ženy, které pánům radostné chvíle orálního sexu dopřejí, ale za žádnou cenu nechtějí ústy pokračovat až do samotného vyvrcholení, protože se jim to hnusí. Samotný závěr tedy přenechají na ruční práci či si vypomohou "odchytem do kapesníku". Pro mnoho mužů je to velké zklamání a jak sami říkají "polovičatou" prací. Opravdu je pro nás tak těžké, vydržet až do konce?

Pamatujte, že orální sex je mocnou zbraní. Uvidíte, že za svou snahu, získáte velmi příjemnou odměnu. Užívejte si společné chvilky a hlavně? Zbytečně u toho nepřemýšlejte a jednejte intuitivně.

Máte problém svému partnerovi dopřát orální sex? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

3 jednoduché tipy, kterými sbalíte každou ženu

Porod ve vaně. S placentu jsme žili několik dní

Zaklapávání budíku škodí. Víc, než si myslíte
Bittnerová: Vložky zdarma? Pro spoustu žen je menstruace stigma, muži diskuzi hrotí | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama