reklama

7 tipů na úžasný orální sex

Pro mnohé muže je felace neboli orální sex neskutečné blaho. Asi 90 % z nich by dalo přednost tomuto způsobu uspokojení před klasickou souloží. A co na to ženy?

Foto: Profimedia.cz

Pro mnohé muže je felace neboli orální sex neskutečné blaho. Asi 90 % z nich by dalo přednost tomuto způsobu uspokojení před klasickou souloží.

A polovině sexuálně aktivních žen nedělá problém rozmazlovat svého partnera tím, že ho uspokojí ústy. Přinášíme několik tipů, jak z orálku udělat nezapomenutelný zážitek.

1. Hygiena především

Alfou a omegou skvělého orálního sexu je hygiena. Zapomeňte na filmy, kde se po sobě vrhají milenci, aniž by si předem dopřáli aspoň rychlou sprchu. A tu vy můžete parádně využít. Pokud ten váš měl dlouhý den, mějte se k němu hned při společném sprchování. Nejprve si ho pěkně umyjte, vždyť pot, maz a zbytky moči radost z orálního sexu mohou zkazit hned na začátku.  Chcete-li zabít dvě mouchy jednou ranou, uspokojte ho ve sprše. A navíc, šumění teplé sprchy vytvoří příjemnou erotickou atmosféru.

2. Čisté zuby, svěží dech

Pozor! Vyplatí se nejen se dokonale umýt, ale i vyčistit si zuby a použít ústní vodu. Vždyť polibek by měl být vášnivý a také voňavý. A trochu mentolu v dechu při orálu udělá taky své a on bude na vrcholu blaha.

3. Jazyk, kam se podíváš

Nezapomeňte na to, že orální sex může zahrnovat i sání jeho bradavek, žužlání ušního lalůčku, olíznutí krku, prozkoumání i jiných velmi intimních partií, nejen jeho údu. Žádné zákoutí by nemělo být pro vaše ústa tabu. Chcete přece, aby na orál s vámi nikdy nezapomněl.

4. Se zuby opatrně

Dávejte pozor na práci zubů. Pokud bude orál velmi vášnivý, překryjte zuby krytem ze rtů. Jestliže bude tempo mírnější, můžete opravdu zlehka naznačit stisk zubů. Noční můra všech mužů je bolestivé kousnutí při felaci.

5. Tempo přizpůsobte

Nemyslete si, že čím rychleji budete partnerovi sát úd, tím lépe. Rychlost není všechno. Buďte  citlivá, poslouchejte jeho dech a vnímejte hloubku vzrušení. Někdy přidejte na tempu, jindy uberte, zkuste na pár vteřin i přestat. 

6. Potěšení s příchutí

Vlhčete a nikdy neprohloupíte. Dráždění na sucho není příjemné ani vám. Jestliže sliny nestačí, můžete zkusit během orálního sexu lubrikant s ovocnou příchutí. Nebo si dejte do úst kousek ovocné zmrzliny a udělejte mu „ledové" potěšení.

7. Kam s "tím"?

Na to si musíte odpovědět jen vy sama. Muži si samozřejmě přejí „polykací" konec. Jestliže se na to ale necítíte, nedělejte to. Může se vám udělat dokonce špatně. A tím vše zkazíte.  Pokud víte, jak chutná jeho sperma, a zrovna vám moc nejede, přesto mu chcete vyhovět, nakrmte ho před orálem výrazným aromatickým ovocem, jako je ananas nebo kiwi. Pokud to nepomáhá, klidně plivejte.

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama