reklama
 

Vztah vašeho dítěte ke škole podle znamení zvěrokruhu

Tak nám to opět začíná, povzdechne si většina rodičů dětí školou povinných. Chcete-li vědět, co můžete od svých ratolestí ve škole očekávat, zeptejte se zvěrokruhu.

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek | Foto: Shutterstock

Je-li váš potomek narozený ve znamení Berana, může vás těšit jeho neustálý zájem o vše nové, který se projevuje nejen ve školních lavicích. Protože je ale Beran nesmírně tvrdohlavý a vznětlivý, připravte se na pravidelný přísun poznámek.

Malý Býk může někomu připadat pomalý a těžkopádný, nicméně zdání klame, on vůbec není hloupý, jenom potřebuje více času. Je ale opravdu vytrvalý, nejvíce mu bude vyhovovat škola konzervativního typu.

Dítě ve znamení Blíženců se vyznačuje vysokou inteligencí, je výřečné a rádo organizuje, nezřídka bývá zvoleno předsedou třídy.

Máte-li doma Raka, buďte ohleduplní, jedná se o nesmírně citlivého a zranitelného introverta. Ve škole se často stává obětí šikany, nemá rád násilí, a to ani v sebeobraně.

Lva poznáte neomylně už jako dítě, po celý život ho provází jeho královské charisma. Ale pozor, učitelé zřejmě nebudou mít dostatek pochopení pro jeho vladařské manýry.

Vaše malá Panna vás klidně vzbudí v šest ráno a se zoufalým výrazem v očích vám sděluje, že nemá ořezané pastelky, natož aby je měla poskládané v penále podle barev. Vyhovte jejímu smyslu pro pořádek a systém.

Potomek narozený ve znamení Vah může na první pohled vypadat jako velký flegmatik, ale běda, když ve škole dojde k nějaké nespravedlnosti, rázem se z něj stává neúnavný obhájce lidských práv.

Dítě Štír se vyznačuje velice dobrou pamětí, zvláště pak nezapomíná na křivdy, kterých se mu dostalo. A pomsta je tak sladká…

Malý Střelec je idealista s hlavou v oblacích, setkání se školní realitou pro něj může být docela náročné. Ale on to zvládne, nebojte se o něj.

Kozoroh je velice trpělivý a dokáže jít za svým cílem, i kdyby to mělo trvat věčnost. Je spíše samotářsky založen.

Máte-li doma malého Vodnáře, obrňte se obrovskou trpělivostí - zřejmě zůstane ve škole naprosto nepochopen. Buďte rádi, že má vůbec nějaký sešit, a odpusťte mu, že ho používá v několika předmětech najednou.

Malé Ryby jsou tak pohlcené svým vnitřním světem, že na ten vnější moc nereagují. Ale potřebuje-li některý spolužák pomoc, jsou mu vždy nablízku.

Krásná a chlupatá. Brenna byla posedlá odstraňováním chloupků, dnes se jimi chlubí | Video: Instagram/Brenna Pennly
reklama
reklama
reklama