reklama

Děti ve znamení Štíra: Plné vnitřní síly

Ve znamení Štíra se vám narodilo děťátko, které bude zřejmě vypadat vyzrálejší než jiná miminka. Štír je znamením plný vnitřní síly, která čiší z člověka již od narození. Silná vůle charakterizuje znamení více než cokoliv jiného. I rodiče malého Štíra tak budou potřebovat pevnou vůli a rozhodnost, aby dokázali výchovu Štíra zvládnout.

Foto: Shutterstock

Magický pohled bojovníka

Znamení zvěrokruhu Štír je spojeno s velkým charismatem. Štír už jako dítě dokáže již svým magickým pohledem ostatním pěkně zamotat hlavu. Pohledem do jeho očí umí jiné přimět k tomu, aby se chovali dle jeho představ. Horoskop znamení Štíra spojuje s živlem vody. Právě ta dává Štírovi schopnost magického pohledu. Štír dokáže vycítit myšlenky ostatních, naladit se na jejich pocity a využít toho ve svůj prospěch. Síla, kterou Štír disponuje už jako dítě, náleží k planetě Mars. Mars a Pluto vládnou znamení Štíra, spojují toto znamení zvěrokruhu s tvořivostí a schopností realizovat i ty nejhonosnější plány.

Na druhé straně může být síla Štíra až ničivá. Při výchově dítěte Štíra je třeba pevný postoj a rozhodnost. Dítě Štír však potřebuje cítit také lásku a vřelost. Buďte k němu laskaví, ale nenechte se obměkčit, neustupujte mu. Osobnost, které horoskop přiřknul znamení Štíra, bude poslouchat pouze ty, kdo budou disponovat větší vnitřní silou. Jakkoli je tvrdý bojovník, uvnitř je Štír velmi citlivý. Ukrývá v sobě velký cit a oddanost vůči svým blízkým.

Tajemno a tajemství

Znamení zvěrokruhu Štír se pojí s tajemnem a také tajemstvím. I dítě Štír bude mít svá tajemství, která mu pomáhají upevňovat jeho vnitřní svět. Štíři dle horoskopu potřebují své soukromí, rozhodně jim ho dopřejte. Tak jim pomůžete vybudovat sebedůvěru a jistotu. Budou více věřit v sebe i ostatní. Zatímco Štír má svoje tajemství, tajemství ostatních před ním skryta nezůstanou. Mají dokonalou intuici, dokážou se vcítit do ostatních a navíc umějí užívat i silnou logiku.

Slavné děti ve znamení Štíra

Lucas: syn moderátorky Lucie Borhyové a řeckého podnikatele Niko Papadakise

Anna Karolína: dcera produkční Olgy Menzelové, manželky režiséra Jiřího Menzela

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama