reklama

Děti ve znamení Berana: Plné energie, síly a pocitů

Dítě, které na svět přišlo ve znamení Berana, zajisté ihned upoutá vaši pozornost. Bude na sebe upozorňovat po celý život, vždy se bude výrazně projevovat a vehementně sdělovat své pocity a názory. Připravte se na to. A na co je ještě s novým beránkem v rodině připravit? To se dozvíte v našem článku.

Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: iStock

Beran - znamení ohně a vody - má v sobě velkou dávku energie, na druhé straně i vysokou míru citlivosti. Zdánlivě protichůdné vlastnosti se budou různě vířit i v malém beránkovi a projevovat se dle toho, co právě prožívá. Dítě narozené ve znamení Berana vám se svoji tvrdošíjnou povahou jistě dá zabrat. Budete však také obdivovat jeho vůli a odhodlání, sílu, odvahu, samostatnost nebo fantazii.

Rozený vůdce a bojovník

Beran - dítě se záhy stane tím, kdo bude určovat chod vaší domácnosti. Stejně tak se později stane vedoucím ve své firmě. Vedle zarputilosti dostal totiž do vínku ctižádostivost a touhu prosadit se. Beran, dítě, se stejně jako dospělý stále tlačí vpřed. Díky své povaze v životě narazí na mnoho překážek a utrží nemalé šrámy, ale to ho nemůže odradit od vytyčeného cíle. Horoskop Berana popisuje také impulsivní charakter nebo výbuchy vzteku, které nejsou výjimkou ani u dětí. Vztek berana však odezní velmi rychle, aby ho nahradil kouzelný, bezelstný úsměv. Děti narozené ve znamení Berana jsou typické také výbornou kondicí, takže se hladce vyrovná s dětskými onemocněními. Malý beránci mají vynikající regenerační schopnosti, které se jim velmi hodí. Berani se totiž nezřídka potýkají s úrazy, zejména na hlavě.

Učenlivý student bez disciplíny a odpovědnosti

Dítě Beran bývá energické, zvídavé a učenlivé. Malý beránek tak zpravidla chodí a mluví dříve než ostatní děti. Škola však pro ně zajímavá nebude. Horoskop Berana totiž nezahrnuje takové vlastnosti jako disciplína nebo odpovědnost. Nenechá se do ničeho nutit, navíc může mít problémy s koncentrací. Obsah studia musí být pro dítě Berana natolik originální, že v něm podnítí zájem. Vzbudíte-li v Beranovi tu správnou motivaci, studium zvládne impozantně. To ostatně platí i o dalších výzvách, které jsou pro berana lákavé.

Slavné děti ve znamení Berana

Diana: dcera moderátorky Nory Fridrichové a sportovního komentátora Roberta Záruby

Alžběta: dcera herečky Betky Stankové a podnikatele Jana Seidela

Levínský: Nakažených je až 400 tisíc. Promořování nefunguje, nemocnice ho nepřežijí | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama