reklama

Zlatý slavík Tomáš Klus navštíví Show Jana Krause

Jan Kraus si tentokrát do svého pořadu pozval Zlatého slavíka Tomáše Kluse a Českou MISS 2013 Gabrielu Kratochvílovou

Jan Kraus - promo foto 2012
Jan Kraus - promo foto 2012 | Foto: TV Prima

Zpěvák Tomáš Klus, aktuální Česká MISS Gabriela Kratochvílová a přední HR manažerka Rostya Gordon-Smith se představí v další Show Jana Krause.

Fanynky Tomáše Kluse se mohou těšit na další díl úspěšné talk show. Populární zpěvák, herec a Zlatý slavík usedne do křesla pro hosty jako první. Právě ukončil úspěšné turné po Slovensku a pokračuje v koncertní šňůře v České republice. V současné době se velkými hity staly písně jako "Hlavně nedělat proBémy!" či "Pánubohu do oken".

Česká Miss 2013

Oči moderátora Jana Krause i diváků budou mít žně, do show dorazí aktuální Česká Miss 2013: Gabriela Kratochvílová. Stala se první královnou krásy, která u nás vyhrála s krátkými vlasy. Dozvíte se, proč si kralující Česká Miss myslí, že právě ona vyhrála.

Nejúspěšnější žena v Česku

Další díl uzavře Rostya Gordon-Smith, přední manažerka v oblast HR. Působí v Čechách i v zahraničí. Sama se řadí k nejúspěšnějším ženám v Česku. Procestovala velkou část světa a v roce 1969 emigrovala do Velké Británie. Rostya je uznávanou topmanažerkou v personalistice a velkou bojovnicí za práva žen. Uvidíme, zda na sebe prozradí, v čem spočívá její úspěch.

Premiérové díly třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 5. dubna od 22:20 na Prima family.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jan Kraus přivítá Tomáše Hanáka a Kateřinu Tučkovou

Historie našich idolů: O kom sníme dnes a o kom před 50 lety?

Cukrovku můžete dostat, i když nejíte cukr

 

 

 

Dámy si vyměňovaly prádlo. Výzvu si užila i Jennifer Lopezová | Video: Instagram, TikTok, Twitter, Facebook
reklama
reklama
reklama