reklama

Žhavý sex díky malíčku aneb Co prozradí vaše ruce?

Ruce jsou zrcadle do naší duše, vlastností a dokážou prozradit, co nás čeká a čím jsme výjimeční.

Foto: Isifa/Thinkstock

Už od narození máme specificky dlouhé prsty, různorodé čáry s odlišným počtem překřížení a zajímavě rozmístěné klouby. V pozdějším věku zjišťujeme, zda budeme talentovaní leváci nebo uchopíme tužku do pravé ruky.

Podrobnějším čtením z ruky se zabývá chiromantie, která spadá do kategorie věštění. Určitě jste nejednou slyšeli o čáře života, která vede po celé délce dlaně. Zajímá vás, co znamená váš rozšiřující se malíček nebo větší hrbol u palce? Pojďte s námi prozkoumat vaše dlaně.

Co je chiromantie?

Snažíte-li se pojem přeložit do českého jazyka, nejspíš vám ho slovník vysype jako "věštění z ruky". Jeden z mnoha oborů, který má vztah k astrologické vědě, jehož historie sahá až do Indie a dob Samudrika Shastra. A z které ruky, že se věští? Z obou! Je velmi důležité vědět, která ruka je dominantní a která pasivní.

Praváci mají na levé zapsané to, co je dědičné, dané od narození, talent, zdraví, předpoklady. Na pravé vidíme, jak s předpoklady zacházejí. Praváci mají tedy levou pasivní a u leváků je to přesně naopak.

Co lze najít na ruce?

Lidé, kteří se čtením z rukou věnují, věří, že ruce ukrývají úplně celou podstatu našeho života, fyzickou i psychickou stránku naší osobnosti.

Na rukou lze nalézt:

 • povahu člověka
 • životní sílu
 • mentální schopnosti
 • úspěšné složení zkoušek
 • postavení v partnerském životě
 • způsob, jakým se projevujeme
 • vhodná povolání
 • znaky bohatství a majetku
 • děti
 • sourozence
 • stesk po někom blízkém
 • stěhování
 • cestování
 • tajemství
 • životní úspěchy
 • vztah k esoterice
 • a hlavně zdraví

První kontakt s dlaní

Nejprve si všimněte tvaru ruky - a jaká je na dotek. Existuje pro ni celá řada přídavných jmen, jako vlhká, vodní, vzdušná. Ale to není tak podstatné. Nejdůležitější je váš konkrétní pocit.

velké ruce: člověk je osobitý a nepřehlédnutelný

malé ruce: říkají o svém majiteli, že je laxní s přehnaným nadhledem

štíhlé a protáhle ruce: právě věštíte nepraktickému intelektuálovi

ruce plná polštářků: člověk je plný energie a zvládá stresové situace

hranaté ruce: osobitost bez sexuální fantazie

protáhlé ruce se špičatými prsty: skvělí milenci

malá ruka a krátké prsty: narazili jste na přelétavého romantika

Ruka se dělí uprostřed na část směřující k palci (sluneční strana) a značí postavení člověka k sobě a rodině. Druhá strana k malíčku (měsíční část) nám podává informace o našem vztahu k okolnímu světu. Kam vás to převažuje, poznáte podle větší plnosti svalů, tuku a kůže na jedné ze stran. 

Čtěte také: Přízraky kradou děti v Portugalsku, Čechách i na Kypru

Zajímavý je letmý pohled na množství čar. Čím méně jich na dlani najdete, tím jste přímočařejší, rozhodní až sebestřední. Když jich najdete hodně, znamená to, že dáte na rady ostatních, jen ne na sebe.

Základní čáry na ruce? Jsou 3!

Čára života, hlavy a srdce nechybí na žádné dlani. I když vypadá věštění jako humorná zábava, dodnes se někteří porodníci dívají na prokreslení čerstvě narozeným miminkům. Zjistilo se, že nezvykle postavené čáry hlavy a srdce (jedna přes druhou) značí neurologický problém a často jsou vázány na Downův syndrom. Nemusí tomu být vždy, ale jisté je, že nositel této spojené "opičí čáry" má složité emoční prožívání.

ČÁRA ŽIVOTA

Obíhá okolo palce. Začíná nad palcem a ve stejném místě je možné najít případné problémy v raném dětství nebo dokonce v prenatálním vývoji. Jsou to křížky přes čáru života. Podle její intenzity a množství přerušení se dá poznat délka života. Pokud vám končí až za středovou částí ruky, znamená to, že potřebujete k životu větší prostor a rozhled. Těm, co zatáčí zpět k palci, postačí ke štěstí jen domácí píseček.

ČÁRA HLAVY

Začíná nad palcem a téměř kolmo na dlaň směřuje k malíčku. Zde platí, že čím delší, tím větší inteligencí oplýváte. Pokud začíná ve stejném místě jako čára života, žijete v harmonii. Když jejich cesty vedou společně, prozrazuje to o vás, že nemůžete překročit stín svého rodu. Pokud je vzdálenost mezi dvěma čárami velká, máte šanci se trhnout od rodiny.

ČÁRA SRDCE

Přetíná dlaň od ukazováčku až k malíčku a lze z ní vyčíst vaše partnerské vztahy. Čím výraznější a nepřekřižovaná je, tím větší máte schopnost si udržet partnera. Podívejte se i na začátek, který najdete mezi ukazováčkem a prostředníčkem. Rozděluje-li se čára ve tři (Kainovo znamení), značí to sklony k bisexualitě.

Určitě jste na ruce hledali čáru, která vám prozradí něco o vaší sexualitě. Měla by se nacházet souběžně nad čárou srdce. Pokud tam takovou najdete, značí to o vás, že jste velmi náruživí.

Nezapomínejte ani na prsty

Každý z prstů má při čtení z dlaně svůj vlastní a důležitý význam. Palec vám hodně prozradí o charakteru.

rovný a silný: poukazuje na silnou osobnost, o kterou se můžete opřít

malý zahnutý: značí nejistotu, nerozhodnost a nestálý charakter

tlustší konec: patříte mezi rodinné typy a chcete vztahu dát maximum

Ukazováček neboli Jupiterův prst, má vztah k egu a k morálce. Nápadně dlouhý znamená pánovitost a nevěru. Dokonce i prostředníček ukrývá svá tajemství. Čím silnější je u kořene, tím složitější je se vám s čímkoliv zavděčit. U prsteníčku si všímejte nápadné délky, která o svém majiteli prozradí, že má sklony k hazardu a riskování.

A na závěr ten nejmenší, ale zároveň nejdůležitější, malíček. Rozšiřuje-li se vám ve spodní části, pak vězte, že sex potřebujete velmi často. Naopak úzký svědčí o velké stydlivosti.

A co ještě dodat?

Říká se, že muži s velkou dlaní a dlouhým prostředníčkem mají dokonalé nádobíčko, které potěší každou ženu. Nemáme to zcela potvrzené, ale také si dobře zapamatujte, že dlouhý prostředníček značí sklony k podvádění. Výběr už je na vás. Dokonalý sex za cenu, že nebudete jediná nebo se raději poohlédnete po jiné dlani?

Zajímali jste se někdy o čtení z rukou? Máte s tím své vlastní zkušenosti? Napište nám své příběhy do diskuze pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Déja vu: Byl jsem mnichem v Paříži

9 tipů, jak přežít chladné dny v teple domova

Rozdíl mezi streptokokem a stafylokokem

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama