reklama

Zatáhnout břicho a správně se natočit. Blogerka radí, jak se fotit na Instagram

Útočí na nás ze všech stran. Kamkoli se podíváte, kdekoli se zastavíte, všude jsou. Ideály ženské krásy a sny mnoha mužů: modelky, herečky, slavné ženy, všechny s bezchybnými těly a v sexy pózách. Nenechte se ale mýlit, ani ony nejsou bez chyb! To, jak snadno mohou fotografie klamat, ukazuje na vlastním případě blogerka Sara Puhto.

Prohlédnout grafiku
Foto: Instagram Sara Puhto, @saggysara

Možná jste si také všimli, že někteří lidé vypadají na fotografiích o mnoho lépe než ve skutečnosti. Ze sexy dračice s našpulenými rty a kulatým zadečkem je najednou obyčejná žena, třeba vaše kamarádka, která ani zdaleka nebudí dojem příslovečné femme fatale.

Na to, jak snadno vás mohou fotografie sdílené na sociálníc sítích oklamat, upozorňuje mladá blogerka Sara Puhto. Na svém instagramovém účtu, kde ji aktuálně sleduje už 339 tisíc fanoušků, neváhá zveřejňovat své vlastní fotografie konfrontující "šikovnou" pózu s realitou všedního dne. Ze slečny vnadných tvarů, s dokonalým pozadím a vosím pasem je náhle obyčejná dívka s povoleným bříškem. 

V době mnohdy nesmyslně upravených fotografií zejména na sociální síti Instagram jde o vskutku chvályhodný počin, který nastavuje zrcadlo všem, kteří usilují o tuto falešnou "dokonalost". Kromě toho blogerka uklidňuje dospívající dívky, které bývají snadnou kořistí módního diktátu, a ukazuje zdaleka ne vždy zářivou realitu.

Podívejte se na vybrané fotografie z instagramového účtu @saggysara a podívejte se, jak se dá čarovat s tělem. 

Úchvatná fotka na Instagram? Influencerka prozradila, co je za dokonalými snímky ve skutečnosti | Video: Instagram/@paigearminta
reklama
reklama