reklama

12 bláznivých věcí, které byste měli aspoň jednou za život udělat

Být dospělý nemusí být vždycky nuda. Naopak. Vždyť jako dospělí máme spoustu možností, jak si svůj (mnohdy stereotypní) život trochu opepřit. Čas od času se totiž hodí udělat něco bláznivého. Překonat sebe sama, přijmout vlastní výzvu, šlápnout na plyn a... Vytipovala jsem pro vás 12 bláznivých věci, které by stálo za to aspoň jednou v životě udělat.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Nedávno se mi má pubertální dcera svěřila, jak náročné je pro ni aktuální období. Není už dítě, ale do dospělosti má ještě daleko. Trochu se hledá a často nenachází. Přemýšlí o smyslu života a občas vidí černobíle. Co mne ale docela překvapilo, byla její představa o dospělém životě. 

Snad jsme s manželem něco nezanedbali, napadalo mne, když mi líčila své obavy z toho, jak nudný asi dospělácký život je. Jen práce, starosti, vydělávání peněz… 

Přišlo mi zvláštní, co ve svém věku řeší, a snažila jsem se jí vysvětlit, že dospělost vůbec nemusí být nuda a samé starosti. Zodpovědnost, to ano. Ale nuda rozhodně ne. Vždyť my, její rodiče, se rozhodně v životě nenudíme a (snad) příliš ustaraní taky nejsme.

A na důkaz toho, že i "dospělácký" život může být pěkná jízda, jsem pro vás (i pro sebe) vymyslela pár způsobů, jak si svůj (občas opravdu trochu stereotypní) život trochu opepřit. :)

Inspiraci najdete v grafice… 

reklama
reklama