reklama

Vyhrajte wellness pobyt pro dva v nádherném zámečku

Užívat si relax ve vířivce, vychutnávat si skvělé večeře dle vlastního gusta, popíjet víno a k tomu všemu na zámečku? Tak tomu říkáme pohádka! Dopřejte si luxus hodný králů zcela zdarma!

Foto: Profimedia.cz

Užívat si relax ve vířivce, vychutnávat si skvělé večeře dle vlastního gusta, popíjet víno a k tomu všemu na zámečku? Tak tomu říkáme pohádka! Dopřejte si luxus hodný králů zcela zdarma!

Ve spolupráci s amplion.cz jsme pro vás připravili soutěž o luxusní pětidenní wellness pobyt pro dva! Nově zrekonstruovaný Zámeček Milada se nachází na rozmezí Šumavy, Českého a Bavorského lesa. Kromě krásného ubytování se můžete těšit na bohaté snídaně, večeře dle vlastního výběru, láhev vína na pokoji a privátní vstup do whirpoolu.

O co můžete soutěžit?

Poukaz na pětidenní pobyt pro dva v Zámečku Milada s polopenzí, vstupem do vířivky a láhví vína.

Získejte více informací o tomto pobytu >>

Soutěžit můžete hned!

Stačí správně odpovědět na následující otázky a ceny můžou být vaše.

Soutěž probíhá od 14. února 2013 00:00 hod. do 22. února 2013 23:59 hod. Více o podmínkách se dozvíte v pravidlech soutěže. Nápovědou k poslední otázce je počet soutěžících v soutěži  "Medvídek Fizzy Moon: Dárek, který vás chytí za srdce" na Žena.cz , který byl 545.

Pro nápovědu k soutěžním otázkám klikněte na stránky Zámečku Milada >> 

Výhercem se stane jeden z vás...

... který se soutěže zúčastnil v souladu s pravidly, odpověděl správně na soutěžní otázky i na doplňující soutěžní otázku. V případě více správných odpovědí na soutěžní otázky, než je počet výher, je rozhodující čas odeslání registračního formuláře. V případě, že žádný ze soutěžících nezodpoví doplňující soutěžní otázku správně, pak se stává výhercem výhry soutěžící, který na doplňující soutěžní otázku odpověděl co nejblíže správné odpovědi. Podle odpovědí na doplňující soutěžní otázku se následně určí pořadí umístění výherců v soutěži.

Výherci budou kontaktováni e-mailem do 30 dnů od konce soutěže. Výhra bude výherci odeslána poštou.

Přejeme vám hodně úspěchů a hlavně pohodu. Vaše redakce Žena.cz

 

"Ti lidé nechápou, o co jde." Filozof Kroupa varuje před ukrajinskou kapitulací | Video: Tým Spotlight
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama