reklama
 

Vydejte se s rodinou na Farmářské slavnosti

Chcete s rodinou zažít originální výlet? Vydejte se na Farmářské slavnosti!

Foto: Thinkstock

Chtěli byste o víkendu vyrazit z Prahy s celou rodinou a zažít nějaké dobrodružství? Vydejte se na Farmářské slavnosti do Radonic u Prahy. Zábava, zvířata a příjemné prostředí, to jsou Framářské slavnosti.

U nás jsou farmářské tržiště velmi oblíbené, zkuste vyrazit na Farmářské slavnosti a nakupte si kvalitní produkty a výrobky z farem a ještě si užijete legraci s vašimi dětmi.

Udělejte si čas na celý den

Pro návštěvníky budou nachystané zemědělské stroj a výrobky z farmy. Prohlédnout si můžete obří sklady obilí a pohladit si domácí zvířata. K dispozici budou stánky farmářů a řemeslníků a vy si můžete zakoupit kvalitní produkty. Během dne bude k dispozici prohlídka farmy a života na ní.

Odkoukat nějaké finty na grilování můžete od dvojnásobných mistrů České republiky v grilování, kteří si říkají Redhot. Pro děti je připravená farmářská stezka, která se skládá s 8 stanovišť naučných her a kvízů o farmaření a životě na venkově. Zúčastnit se mohou i dospělý.

Hrátkobraní

Pro nejmenší účastníky je připravené pohádkové doupě s čarodějnicí, mušle s pokladem, malování na obličej a na tělo. Vyzkoušet si mohou rýžování zlata, různé prolézačky nebo se zúčastnit čtení pohádek s vílou. Vaše děti si užijí celý den hrátkobraní.

Dále jsou k dispozici tvůrčí dílny. Vyrobíte si mléčný koktejl z čerstvého mléka od farmáře, sázení jarních květin do květináčů. Vyrobíte si kytičky z krepového papíru a mnoho dalších zajímavých činností.

Doprovodný program bude po celý den

10:45 Vanda a Standa "přijde k nám návštěva" - hudebně naučné vystoupení pro děti

11:30 Zumba - tanec pro celou rodinu

13:00 Workshop pro celou rodinu na téma "Jak být kamarádem svého dítěte"

14:30 Vanda a Standa

Kdy a kde

Den plný her, hudby a farmářských výrobků se koná 19. května na Němcově farmě Radonice. Jde o vesnici, která leží blízko Prahy. Více informací získáte na www.farmarskeslavnosti.eagri.cz. Vstup je po celý den zdarma. Užít den si můžete i se svými pejsky, které je nutné mít na vodítku a s košíkem.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama