reklama

Video z Talentu: Skvělí učedníci tanečníka Ataie v akci

Vystoupení sehraného tria tanečníků Tumar KR zvedlo ze židlí nejenom diváky, ale i hvězdnou porotu soutěže Česko Slovensko má talent. Není divu, tancovat je učí samotný vítěz druhé řady této talentové soutěže Atai Omurzakov!

Tumar KR a Atai Omurzakov
Tumar KR a Atai Omurzakov | Foto: TV Prima

Vystoupení sehraného tria tanečníků Tumar KR zvedlo ze židlí nejenom diváky, ale i hvězdnou porotu soutěže Česko Slovensko má talent. Není divu, tancovat je učí samotný vítěz druhé řady Talentu Atai Omurzakov!

Tanečníci pocházející stejně jako jejich učitel z Kyrgyzstánu předvedli vystoupení, které zaujalo nejen diváky, ale i přísnou tříčlennou porotu. Vystoupením byli nadšeni nejen Leoš Mareš a Lucie Bílá, ale i jinak velmi přísný Jaro Slávik.

My jsme pro vás vybrali i další dvě jejich taneční sestavy, na které se můžete podívat níže.

Ostřílení soutěžní profesionálové

Taneční skupina ale není v podobných soutěžích žádným nováčkem. Podobných talentových klání se účastnila už v Rusku a na Ukrajině. Čeští diváci byli ovšem vystoupením kluků tak nadšeni, že je v soutěži poslali dál. Žáci Atai Omurzakova si vytančili největší počet SMS hlasů a dostali se přímo do semifinálového kola.

Předčí žáci svého učitele?

Překvapením večera byla i samotná přítomnost Atai Omurzakova, který přišel svoje kamarády představit a podpořit. "Jsou daleko šikovnější než já," nezapomněl dodat se svojí vrozenou skromností.

Co dělal celé dva roky po vítězství v předloňském Talentu? Jak naložil s výhrou? A co plánuje do budoucna?

Náš tip: Na rozhovor s Ataiem Omurzakovem se můžete podívat zde

Semifinalisté Talentu 2013

V dosavadních castingových kolech uspěla dívčí kapela Foursome, slovenský tanečník Miroslav "Bruise" Žilka, koktající zpěvák Miroslav Sýkora, grafiťák Malej Dejv, folková zpěvačka Lucie Dobrovodská, šansoniérka Eliška Lüftnerová a tanečník Lubomír Kábrt.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Koktající Pavarotti: Kdo je Miroslav Sýkora?

Indiánka Lucie Dobrovodská: Rytmus ji vyrazil z Hlasu, teď bojuje o výhru v Talentu

Dara Rolins: Dítě s Rytmusem? Nechávám to osudu

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama