reklama

Video návod: Jednoduché recepty na světové speciality

Přinášíme důkaz, že i doma můžete vařit nápaditě a zároveň jednoduše. Díky následujícím video receptům nyní hravě zvládnete i světové speciality.

Foto: Marks & Spencer

Přinášíme důkaz, že i doma můžete vařit nápaditě a zároveň jednoduše. Díky následujícím video receptům nyní hravě zvládnete thajské kari s krevetami, indickou omáčku tikka masala i italské conchiglioni s lososem. To vše z dostupných surovin.

Následující čtyři recepty na světové speciality pro vás připravili šéfkuchař z Gourmet Academy Lukáš Vokrouhlík a foodblogerka Tereza Sychrová. Všechny čtyři recepty jsou sestaveny ze surovin, které seženete ve vybraných prodejnách Marks & Spencer.

Díky následujícím video návodům tato lehce exotická jídla zvládente i vy:

Thajské kari s krevetami

V tomto pokrmu nechybí tradiční asijský zázvor, ale ani špenát. Přílohou jsou brambory.

Conchiglioni s restovaným lososem

Vypadá a chutná to skvostně, a přitom je to tak snadné. Vyzkoušejte italské těstoviny s lososem, zeleným pestem a sušenými rajčaty.

Filety z mořského vlka se zeleninovými hranolkami

Zní to velmi vznešeně, ale přitom jde o jednoduchou britskou klasiku fish & chips, jen v zajímavější i zdravější variantě.

Kuřecí tikka masala

Na celosvětově oblíbený a původem indický pokrm odteď nemusíte jen do specializovaných restaurací. Jak si ho vytvořit doma?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Proč jíst zvěřinu: Ochutnejte tři recepty!

Recepty šestnáctileté veganky: Budou se vám sbíhat sliny

Potřebujete zhubnout? Zkuste to podle analýzy DNA

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama