reklama

Velkolepá lední show Brodway on ice pobaví malé i velké

Rodinná lední show producenta Willyho Bietaka Brodway on ice přijíždí poprvé do České republiky

Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Žena

Slavný producent Willy Bietak přijíždí do Prahy se svou muzikálovou lední show Brodway on ice. Rodiny s dětmi čeká kouzelné bruslení, živý zpěv, tanec a herectví. Tip, kam vyrazit za kulturou s celou rodinou.

Díky originální choreografii na ledě zábavnou formou ožijí světové muzikály Chicago, Hallo Dolly, My fair Lady, Pomáda, Bonnie & Clyde, Fantom opery, Bídníci, Cats, West Side Story a mnoho dalších. Hudební čísla slavných hvězd a jejich hostů jsou doprovázená živou hudbou, světelnými a pyrotechnickými efekty.

Choreograf a manažer Willy Bietak je jedním z nejznámějších producentů v USA. Za svou práci získal v roce 2009 společně s krasobruslařkou Ájou Vrzáňovou čestný vstup do krasobruslařské Světové síně slávy. V roce 2010 byl nominován na nejlepšího producenta ledních show celé Ameriky.

Vstupenky jsou v předprodeji na www.ticketportal.cz. Děti mají vstupné za plnou cenu, nebo zdarma bez nároku na místo. Lední show má premiéru v České republice 14. února v ČEZ Aréně v Ostravě. Reprízy následují každý den až do 19. února ve Zlíně, Pardubicích, Brně a Praze. Na sobotu 18. února pořadatelé připravili  v Tipsport Areně v Praze dvě představení, v 15 a 19 hodin. Ceny vstupenek se pohybují od čtyř set do tisíce korun.  

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama