reklama

"Milý Ježíšku" aneb Co si k Vánocům přeje redakce Žena.cz?

Co si přejí redaktorky Žena.cz dostat pod stromeček? Trochu jsme se zasnily, napsaly dopis a daly ho Ježíškovi za okno.

Foto: iStock

Dala jsem kolegyním jasné zadání: Vynechejte aspoň v tomto případě lásku, zdraví, klid a mír. Buďte spotřební, neupejpejte se a sněte! Nemáte žádné limity. Co byste si v takovém nastavení přály?

ZDENKA TOMIS, šéfredaktorka: 

Milý Ježíšku,

přeju si spoustu věcí, jako jsou luxusní kabelky a podobně, ale nechci, aby mi je někdo dával k Vánocům. Chci si je koupit sama – jedině tak budu mít pocit, že si je zasloužím. Ale když jinak nedáš... Přála bych si, aby se vůně Byredo unnamed začala vyrábět řadově, aby to nebyla jen limitovaná edice a abych se tím pádem touhle vůní mohla vonět až do konce života. Udělala jsem si sice už zásoby, ale bojím se, že do smrti mi nevydrží :-)

No a pak by mě jistě neurazilo cestování. Nemám ráda slovo voucher nebo dovolená, takže Ježíšku prostě jen zařiď, ať můžu cestovat kdykoli a kamkoli. Můžeme začít třeba v Austrálii – potřebuju si nutně pomazlit koalu. Nebo jestli to vymyslíš tak, abych mohla chovat koalu v Praze, dej mi aspoň koalu. 

No a nepohrdnu ani modely svého nejoblíbenějšího českého návrháře Pavla Brejchy. Je mou srdcovou záležitostí už pěkně dlouhou dobu.

ADÉLA PĚNIČKOVÁ, editorka:

Milý Ježíšku,

popravdě si nepřeji vůbec nic. Vypadá to, že všechno mám. Ale jestli mi opravdu chceš něco dát, tak letenky. A nemusíš s nimi šetřit. Že si nejsi jistý kam? Co třeba Peru, Gruzie nebo Laos? Nechám se překvapit!

TEREZA LINDAUEROVÁ, redaktorka

Milý Ježíšku,

kdybys na mě chtěl být ještě hodnější než jiné roky, tak bych si přála: Super úžasná perka z nila.cz, ve kterých se musí chodit přímo snově.

 Pro potěchu bytu a srdce bych si přála některou z krásných mandal od Art By Tyna. (www.artbytyna.com).

A do třetice všeho dobrého, nějaký – jakýkoli, nejsem náročná – šperk od www.balibeauty.cz, jsou krásné a ještě pomáhají.

PETRA JANSOVÁ, redaktorka:

Milý Ježíšku,

nutně bych potřebovala židle Eames z Vitry, a to v bílé variantě, která by dokonale sedla k našemu robustnímu dřevěnému stolu.

V poslední době jsme se zamilovali do freshe a smoothies, proto bych ocenila pomocníka, který mi jeho přípravu ulehčí. Zároveň by ale mělo jít o skladný kousek, který vynikne na kuchyňské lince.

Pak ještě toužím po stojací lampě Artemide z www.designpropaganda.com.

NINA VRÁNOVÁ, redaktorka

Milý Ježíšku,

letos jsem se trochu rozšoupla, ale dala jsem si takové zadání, a protože věci beru vážně, musím je pak splnit. Přála bych si delší odpočinek, ideálně v lázních, nebo nějaký řádný wellness pobyt. Jako první mě napadl Resort svatá Kateřina, tam bych se myslím zrelaxovala dostatečně.

Protože miluju vůně, ráda bych od tebe dostala "Castiglionku", vůni starou 150 let, která vznikla díky jedné francouzské prostitutce. Je přenádherná, jemná a přitom rafinovaná. 

A protože celý rok funguju jako Šerpa, když nosím nákupy, synovy propriety, plyšová zvířata, koloběžku, helmu, kolo, chtěla bych fáro. Líbí se mi kdeco: MINI Cooper Mr. Beana, dojímá mě Trabant a Wartburg, mám ráda asijské automobilky, ale kdyby mi dal někdo nůž na krk a já se prostě musela rozhodnout, řekla bych: Volvo!

PAVLÍNA ZÍTKOVÁ, redaktorka

Milý Ježíšku,

jelikož jsme s celou rodinou rozesetí po celém světě, dárkem je mi opravdu to, že se všichni sejdeme. Pak bych si moc přála repro soustavu k televizi, třeba tuhle: 

A protože jsem těhotná, potřebovala bych do zásoby olejíčky proti striím, abych byla po porodu jako gazela.

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama