reklama

Diskutujte s námi nově a snadno, s pomocí Facebooku

Čtěte návod, jak diskutovat pod články na magazínu Žena.cz

Milé čtenářky,

rádi bychom, aby nová Žena.cz, kterou si právě procházíte, přinesla - kromě jiných novinek a vylepšení - také obsahově kvalitnější a tudíž pro vás i pro nás přínosnější diskuse pod články.

Rozhodli jsme se proto opustit dosavadní anonymitu diskusních fór a umožníme vám vyjadřovat se k obsahu článků pod identitou, která je na současném internetu v Česku tou nejrozšířenější - prostřednictvím vašich facebookových profilů.

Stačí být přihlášen

Vstoupit do diskuse pod jakýmkoli článkem na nové Ženě je jednoduché: stačí být v prohlížeči, v němž si magazín čtete, přihlášena do vašeho facebookového profilu a příspěvek, který do pohodlně otevřeného okna pro přidání komentáře vepíšete, se pod článkem rovnou zobrazí. Pokud přihlášena nejste, systém vás po stisknutí tlačítka pro přidání komentáře vyzve k přihlášení do facebooku a následně příspěvek pod článek vloží.

Pokud chcete diskusní příspěvky pouze pročítat, nikoli se jich aktivně účastnit, můžete tak činit zcela volně, bez potřeby se přihlašovat.

Věříme, že kdo chce pod články slušně diskutovat, nemusí se bát ke svému názoru přihlásit, a že zrušení dosavadní faktické anonymity povede ke slušnější úrovni diskusních příspěvků. Redakce si i nadále vyhrazuje právo příspěvky moderovat a těm, kdo nebudou dodržovat pravidla slušného vyjadřování, diskusi znemožnit.

Výhody a jednoduchost!

Diskuse prostřednictvím sociální sítě přináší i tu výhodu, že o vašem názoru na náš článek se mohou snadno a rychle dozvědět ti, kdo jsou vašimi přáteli. Další výhodou je zobrazování diskusí: jednotlivé příspěvky se řadí tak, že nahoře preferovaně vidíte, čím do diskuse přispěli vaši přátelé, respektive jaké jsou nejkvalitnější příspěvky v dané diskusi.

Nová Žena.cz vám navíc nabízí jednoduchou možnost konkrétní článek, galerii či grafiku po facebooku sdílet nebo je doporučit vašim přátelům. Učinit tak můžete už v hlavičce článku, respektive poté po jeho dočtení prostřednictvím populárního „olajkování" (kliknutím na ikonu "To se mi líbí" - nebo v anglické verzi "Like"). 

Zmíněnými novinkami inovace na Ženě nekončí.

Chystáme pro vás další vylepšení, která umožní, abyste se do tvorby obsahu našeho magazínu mohly zapojit a být tak snadno a pohodlně členkami naší komunity kolem Žena.cz.

Těšíme se na vaše názory, příspěvky a komentáře.

Vaše redakce

Návod, jak na diskuse

Chcete si v nich jen číst?

  • diskuse je vám zcela volně přístupná bez potřeby se registrovat

Chcete do nich přispívat?

  • jste-li v prohlížeči přihlášena do facebookového profilu, váš komentář vepište do připraveného okna a odešlete, automaticky se zařadí do diskuse
  • pokud přihlášena nejste, budete po kliknutí na tlačítko Přidat komentář vyzvána k přihlášení do facebooku, následně se váš komentář automaticky zařadí do diskuse

Co je nového v zobrazování diskusí?

  • na začátku diskuse se zobrazují příspěvky vašich přátel
  • předřazeny jsou rovněž nejkvalitnější příspěvky

Češi v Primarku: Výlet i zábava, lidi za udržitelnost platit nechtějí, říká Louženská | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama