reklama

Tastes of the World: Festival chutí a vůní!

Jedinečná akce, kde ochutnáte lahodná vína, uzené delikatesy a sýry, to je Tastes of the World!

Foto: Isifa/Thinkstock

Tastes of the World je ideální akcí pro milovníky kvalitního vína, destilátů, sýrů, uzenin a jiných delikates. Poznejte tu pravou kvalitu a rozmazlujte své chuťové buňky.

Jedinečná akce, která se koná v Mnichovském paláci v Praze láká všechny, kteří vědí, co je dobrá ingredience, kvalitní suroviny a netradiční chuť.

Co je Tastes of the World?

Jde o setkání milovníků vína, kvalitních lihovin a destilátů, sýrů, uzenin, čokolády a dalších delikates. První ročník se konal v roce 2011 v prostorách paláce SacreCoeur na Praze 5. Cílem akce je umožnit návštěvníkům prožít radost ze skvělého zážitku. Návštěvníci budou moci ochutnat vynikající vína, lahodnou kávu, nádherné destiláty a lihoviny a delikatesy z celého světa.

Kdy a kde

Akce se koná 18. až 20. října 2012 v Mnichově paláci na Praze 1 kousek od Národního divadla. Každý den bude otevřeno od 14 do 21 hodin. Návštěvníci si mohou nakoupit vstupenky v předprodeji nebo na místě. Vstupné stojí 129 korun. Na místě stojí vstupné 149 korun. Parkování je zajištěné pro cca 200 vozů a jde o areál nebo v OC Anděl.

Jak to funguje?

V ceně vstupenky jsou 3 wiíky určené pro degustaci. 1 wiík je 10 korun. Jde o oficiální platidlo Tastes of the 2012. Wiíky je možné zakoupit kdykoliv během trvání Tastes of the World na označených místech nebo v předprodeji. Wiíky zpět za peníze směnit už nemůžete. Každé stanoviště má připravenou degustaci s mnoha produkty v cenách od 1 wiíku do 10 wiíků za degustační porci. Za přibližně 30 wiíků ochutnáte dostatečné množství prezentovaných produktů. Za tyto platidla můžete ochutnat nebo si produkty zakoupit.  

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama