reklama

Co nejrychleji opět v kondici. S jakým sportem začít po karanténě?

Konečně je to tady! Zmírněná opatření po táhnoucí se karanténě spolu s teplejším počasím a novou energií. Jak nejlépe ji využít a který sport v nadcházejícím období zvolit? Poradíme, jak se opět začít hýbat, aniž byste se společně potili s ostatními ve sportovních halách a fitness centrech.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

To, jak zásadní roli hraje v našem životě pohyb, asi není třeba zdůrazňovat. Spolu s vhodným stravováním a klidnou myslí tvoří základ pevného zdraví, potažmo spokojeného bytí. 

V době, kdy si pravděpodobně naprostá většina z nás uvědomila, jak tenká je hranice mezi zdravím a nemocí, ještě hlasitěji vyvstává otázka, co pro svou lepší fyzickou kondici dělat. Nabízí se spousta aktivit, ne všechny jsou však v této době ideální. Stále je třeba mít se na pozoru a vyhýbat se zbytečně častému kontaktu s cizími lidmi, navíc v uzavřených prostorách fitness center, plaveckých bazénů či tělocvičen.

V naší galerii najdete sportovní aktivity, které vás nabijí dobrou náladou, posílí zdraví a můžete je provozovat sami, bez nutnosti někam docházet.

reklama
reklama
reklama