reklama

Které celebrity vychovávají dvojčata: Užívají si dvojitě radostí i starostí

Narození potomka je vždy šťastná událost. Jde-li o standardní situaci, máme rozhodně důvod k radosti. A když se narodí děti hned dvě, jde nejspíš i o dvojitou radost. Kteří slavní si ji užívají?

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Dvojčata dnes už nejsou až takovou výjimkou, přesto nejednu maminku zpráva o dvou plodech v bříšku přinejmenším zaskočí. Pokaždé ale nakonec jde o dvojitou radost, podobně jako i starost. Zkrátka - vše se násobí dvěma a vůbec nejde o "jednoduché počty".

Odborníky ani širokou veřejnost však dvojčata nepřestávají fascinovat. Zajímavá a vskutku překvapivá je skutečnost, že dvojčata nemusí mít stejného otce, ačkoliv to zpočátku zní jako obrovský nesmysl.

  Děti neznají ani minulost, ani budoucnost a - co nám dospělým se stává zřídka - užívají přítomnost. Jean de La Bruyère Smích, žena.cz

Pokud však bude mít žena během probíhající ovulace pohlavní styk s více než jedním mužem, může se stát, že jejich spermie oplodní jedno vajíčko. Následkem toho se sice narodí dvojčata, ale každé z nich bude mít jiného biologického otce. U lidí jde samozřejmě o raritu, u koček nebo psů běžná záležitost.

Podívejte se, kteří slavní lidé dělí svou radost i starost mezi dvě stejně stará dítka, tedy dvojčata.

reklama
reklama