reklama

Show Jana Krause navštíví šlechtična a sushi odborník

Podívejte se, kdo bude v pátek hostem v Show Jana Krause

Tenistka Petra Kvitová v talk show Jana Krause
Tenistka Petra Kvitová v talk show Jana Krause | Foto: TV Prima

Jan Kraus se tento pátek ve svém pořadu pořádně zapotí už při představování. Prvním hostem bude totiž šlechtična Kristina Josefine Nadine Maria Colloredo-Mansfeld.

I tentokrát si do svého pořadu na Prima family pozval Jan Kraus tři zajímavé hosty. Významnou šlechtičnu doplní odbornice na sushi Barbora Rektorová a dirigent Bohumil Kulínský.

Show Jana Krause

Show Jana Krause můžete sledovat každý pátek na Televizi Prima po 22. hodině. Další díl uvede Prima family v pátek 7. prosince ve 22:20. Celý večer bude show doprovázet Kapela Davida Krause.

Kristina Josefine Nadine Maria Colloredo-Mansfeld

Tato šlechtična je v přímé linii potomek knížete Josefa Hieronymuse Alexandra Maria Colloredo-Mansfeld. Po druhé válce mu komunisté zkonfiskovali majetek a zavřeli ho do vězení. Nedaleko jezera Ontario koupil její otec ovocnou farmu, kde vznikla kolonie lidí, kteří odešli z Československa. Kristina žije v domku u zámku Opočno a snaží se získat svůj majetek zpět.

Bohumil Kulinký

Někdejší šéf světově proslulého dětského pěveckého sboru Bambini di Praga a známý dirigent, který byl v roce 2004 obviněn a pak odsouzen za pohlavní zneužívání nezletilých dívek a za ohrožování výchovy mládeže. Teď se chce vrátit na pódia ve velkém stylu chystá vánoční koncerty.

Barbora Rektorová

Posledním hostem je Barbora Rektorová, jediná Češka, která se profesionálně věnuje přípravě sushi a porazila tak předsudky, že tento obor je výhradně mužskou záležitostí. Původně lékařka se už sedmý rok věnuje oboru, kterému se naučila u japonského mistra. O sushi píše i zábavný blok. Dnes spolu se svým učitelem provozuje sushi firmu, poskytující catering a zásobuje restaurace.

 

Bojíme se dělat v angličtině chyby. Z ministrů mi bylo smutno, říká učitel Broňa | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama