reklama

Seznamte se se soutěžícími z Farmy!

Dvanáct soutěžících zkouší štěstí v nové reality show Farma. Představujeme vám dámské osazenstvo!

Šárka Havrlíková - jedna ze soutěžících reality show Farma
Šárka Havrlíková - jedna ze soutěžících reality show Farma | Foto: TV Nova

Farma je novou úspěšnou reality show Televize Nova. Pořad má za sebou téměř první týden a už se mezi dvanácti soutěžícími strhává boj o místo na slunci.

Pořad Farma můžete sledovat každý den na Televizi Nova. Podívejte se, které dámy se pokouší vyhrát pohádkovou výhru jeden milion korun.

O Farmě

Dvanáct soutěžících bylo vrženo do prostředí, kde není elektrická přípojka, na záchod se musí chodit do kadibudky a jíst mohou pouze to, co se jim podaří vypěstovat. Bydlí na usedlosti, kde se chodí spát se slepicemi. Už v prvních dílech jsme mohli vidět, že přežít v takových podmínkách není snadné. Soutěžící si museli vyrobit postele a ustlat si ve stodole, kde není žádné topení. Hlad, zima a touha po výhře budou všudy přítomné po celou dobu reality show Farma. Celou soutěž moderuje Tereza Pergnerová.

Farmářky bojují o přežití

Jana Stránská

Silná mladá žena, která chce za každou cenu vyhrát, aby mohla cestovat. Janě je 26 let a pochází z Liberce. Zatím je svobodná, ale s přítelem mají už jedno dítě. Díky těžkým zkušenostem ze života si myslí, že farmu zvládne levou zadní. Za výhru by chtěla sebe i syna rozmazlovat pořádnou dovolenou.

Jana Kadeřávková

Jednadvacetiletá rodačka z Prahy je svobodná, bezdětná, ale stoprocentně zadaná. Do soutěže šla, protože se nebojí divočiny a nikdy se nevzdává. Za výhru si chce zařídit byt a koupit motorku. Současné zaměstnání je modelka, tanečnice a striptérka.

Libuše Vostrá

Jde o nejstarší účastnici z řad žen. Do soutěže se přihlásila ve věku 50 let. Je rozvedená a má čtyři děti. Povoláním je prodavačka a v současné době vaří v hotelu. Ve hře vyhraje protože je pracovitá a nebojí se experimentovat. Uvidíme, zda se ukážou její vůdčí schopnosti. Za výhru by si postavila domek a v něm jihočeskou hospůdku se staročeskou kuchyní.

Michaela Králová

Rodačce z Vítkova je 28 let. Zatím je svobodná a bezdětná. Velké pracovní zkušenosti zísala na ambasádě v Dilí. Její velkou životní zkušeností a událostí, která ji ovlivnila, je smrt jejího otce. V soutěži si myslí že vyhraje proto, že přežije absolutně všechno. Za výhru by opravila lihovar, kde je v současné době vedoucí.

Sára Sihelská

Sára chce být slavná  a doufá, že jí pořad Farma v tomto pomůže. Pochází z Plzně a je jí 20 let. Zatím je svobodná a nezadaná. Do soutěže se přihlásila proto, že je extrovert a dokáže pobavit i neznámé lidi. Za výhru by si pořídila automobil a část by věnovala své mamince.

Šárka Havrlíková

Šárka je křehká kráska ve věku 36 let. Bydlí v Praze a nyní je bez partnera. V současné době se živí jako provozní-servírka. Na otázku, zda má šanci vyhrát tuto soutěž odpověděla: "Proč ne právě já?" Část výhry by dala své mamce a sestřičkám a za zbytek by vyrazila za sluníčkem k moři.

 

 

 

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama