reklama

Televize Nova spouští novou reality show Farma

Nová reality show z drsného prostředí Farma již brzy v České republice na TV Nova

Reality show Farma - Michal Páleník
Reality show Farma - Michal Páleník | Foto: archiv TV Nova

Televize Nova se rozhodla odkoupit práva na reality show Farma. Tento pořad má ve světě široký ohlas a uvidíme, zda nadchne i diváky z České republiky.

Během několika castingů, kterých se zúčastnilo kolem čtyř tisíc uchazečů se vybralo do soutěže šest žen a šest mužů, kteří se pokusí vyhrát snovou cenu - 1 milión korun.

Farma - padne kosa na kámen

Televize Nova chystá na konec června spustit reality show Farma. Moderátorkou soutěže bude Tereza Pergnerová, která se po několika letech vrací nejen na Novu, ale na televizní obrazovky. V soutěži bude celkem dvanáct soutěžících, kteří budou bydlet na farmě, kde není k dispozici voda, elektřina, záchod ani pořádná koupelna. Uvidíme, zda reality show bude mít své diváky.

Každý den od 24. června budeme sledovat, jak se šest farmářek a šest farmářů vypořádá s drsnými podmínkami v místě, kde se chodí spát se slepicemi a jí se jen to, co se vypěstuje či odchová. Na vítěze čeká jeden milion korun. Soutěžící nebudou mít k dispozici ani postele. Každý den jim bude hlavní farmář zadávat úkoly, které budou muset splnit, jinak se nenají nebo nezlepší svou životní úroveň.

Farma slaví úspěch

Dobrodružná reality show Farma je známá po celé Evropě . Nejoblíbenějším pořadem se stala ve Francii, Portugalsku, Norsku nebo na Slovensku. V Řecku Farma docílila 41procentního nárůstu sledovanosti stanice, v Chorvatsku o 62 procent a na Slovinsku dokonce o celých sto procent nárůstu.

 

Nakazí jeden člověk celou tramvaj? Epidemiolog vysvětluje šíření viru aerosolem | Video: Kristýna Pružinová, Blahoslav Baťa, Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama