reklama

Proměna baculky na štíhlou krásnou ženu za 100 dnů!

Sophia King se pustila do hubnutí. Zvládla to za 100 dní. Tady je jídelníček...

Foto: Sophia King

Zpráva o zázračném zhubnutí Sophie King obletěla celý svět. Tato mladá dáma se v zimě zhrozila, když se postavila na váhu a ručička se zastavila na neuvěřitelných 90 kilogramech. Rozhodla, se že se vrhne na hubnutí a sportování. Za 100 dní se svlékla do bikin a ukázala neuvěřitelně sexy a pevné tělo.

Hned na začátku se zařekla, že nechce zhubnout pomocí tablet, bandáží žaludků ani jiných podpůrných prostředků. Vše musí být přirozené a bez drastických diet. Jak to dokázala? V rozhovoru pro náš web velmi ráda tajemství svého úspěchu prozradila...

Nemoci a problémy

Na to, že je Sophii jen 26 let, už má za sebou řadu zdravotních problémů. Mezi nejhorší sama počítá absces, infekční mononukleózu či na několikrát zlomený kotník. Právě zlomenina může za to, že se ze studentky stala baculatá a nemocná dívka, která musela přestat sportovat.

Změna musí být

Když sfoukávala na dortu svou 26. svíčku, rozhodla si dát ten největší dárek, chtěla změnu, zhubnout, získat kondičku a zdraví.

Otázka: A co bylo hlavním impulsem, který tě donutil změnit svůj život od základů?

"Na univerzitě si na mě každý ukazoval, že mám nadváhu. Trpěla jsem nepříjemnou formou mononukleózy a moje energie byla úplně na nule. Každý mladý člověk, když je mu 26, má před sebou velkou budoucnost a možnosti, já jsem ztratila zdraví, tedy vlastně úplně všechno, co bylo pro mě důležité, o plánech do budoucnosti nemohla být řeč." 

"Během jednoho roku mi umřela babička na rakovinu, rozešla jsem se se svou láskou, byla jsem odkázaná na lékaře, musela jsem brát hromadu léků. Následovaly čtyři operace a dlouhé debaty s mým chirurgem, který mi dal do života cenné rady a ukázal, že můj život se může ubírat i jiným směrem."

Doporučujeme: Dieta podle Mačingové. Snězte kolik chcete!

Mladá dívka brzy pochopila, že nejdůležitější je být šťastná a aby byla šťastná, musí být také zdravá. Uvědomila si, že nikdo nežije věčně a je hloupost si svůj život ještě zkracovat nadváhou. "Z vlastní zkušenosti vím, že si člověk věcí váží až ve chvíli, kdy o ně přijde."

Otázka: Co pro tebe bylo na začátku nejtěžší?

"Nejtěžší bylo si zvyknout na změnu jídelníčku. Miluju čokoládu a sladké věci a věděla jsem, že se jich nikdy úplně nevzdám. Stačilo však většinu omezit a občas si něco dopřát jako odměnu. Každý den jsem na blogu zpětně sledovala, co jsem snědla a uvažovala nad tím, zda to bylo opravdu nutné všechno zkonzumovat. Velmi těžké bylo poznat pravý pocit hladu, a co byly pouze chutě."

Blogerka nastupuje

A proč se rozhodla své pocity a výzvu sdílet s lidmi na internetu? "Chtěla bych lidem připomenout, co je opravdu důležité. A ukázat, co by mělo být tou správnou motivací, aby se svojí váhou a životem začali něco dělat," odpovídá v rozhovoru pro náš web Sophia King.

Během jednoho dne vytvořila webové stránky, kam zaznamenávala den po dni své výzvy, dávala rady, svěřovala se s krizovými situacemi a nechala nahlížet do svého jídelníčku. Když přišel 100. den, vyfotila se a svým fanouškům ukázala, že je úspěšně v cíli. Vypracovala si krásnou, štíhlou a pevnou postavu. A kondice bychom jí mohli závidět.

Bojuje dál

I když už je dávno po několikadenní výzvě, Sophia se nevzdává, už nechce podlehnout a přibrat další kilogramy. Pořád se snaží jíst zdravě a denně sportovat.

Otázka: Základní pravidla, kterými se denně řídíš?

  1. "Cvičím každý den, díky tomu dobře a tvrdě spím."
  2. "Večer nejím nic těžkého a vůbec si nedávám kávu či nápoje s kofeinem. Večeřím naposledy v 19:00, pak už nic."
  3. "Půl hodiny, hodinu před spánkem si dopřávám "digitální detox", kdy vypnu počítač, televizi, telefon a prostě jen relaxuji. Ideální je vana plná pěny a kniha."
  4. "Užívám si masku na oči, špatně snáším světlo, ale to je jen moje libůstka, s hubnutím to nemá nic společného."

Jak vypadá jídelníček?

Sami uvidíte, že byla Sophia na začátku výzvy mnohem svědomitější, dopřávala si svačiny a vyváženou stravu. Ke konci však už i ona polevila, nebo spíše nechtěla jídlo natolik řešit, přesto se jí podařil výzvu dotáhnout do konce! Podívejte se, jak vypadá její denní režim, který samozřejmě podpořila dostatečným pitím čisté vody s citronem.

100. den

Snídaně: banán, nektarinka

Oběd: kuře a mangové hranolky

Pohyb: 5 km běh, 5 km kolo, 1 km plavání

50. den

Snídaně: káva a sušenka

Oběd: šunkový sendvič, hruška a jogurtový nápoj

Večeře: kuřecí rizoto

Pohyb: 1 hodina ve fitness

1. den

Snídaně: káva a banán

Svačina: káva

Oběd: celozrnný sendvič se šunkou a rajčaty, salát, kiwi, hruška

Svačina: banán

Večeře: jehněčí, 3 brambory, brokolice, mrkev, špenát

Dezert: citronový muffin

Pohyb: 1,4 km plavání

Sophiina nejoblíbenější snídaně: Ovocné smoothie

Budete potřebovat:

  • 1 banán
  • 7 jahod
  • hrst borůvek
  • půl hrstky malin
  • pomerančový čerstvý džus

Náš tip: 10 sexuálních poloh, které vám pomohou s hubnutím

Postup:

Nejprve rozmixujte banán a jahody, následně přidejte drobnější ovoce. Vznikne kaše, kterou dle své chuti nařeďte pomerančovým džusem. Pijte vychlazené k snídani.

Máte s podobnou výzvou nějaké zkušenosti? Dokázali byste 100 dní vydržet režim kvůli hubnutí? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Hubnoucí výzva. Zhubněte, pošlete fotku a vyhrajte!

Nefandíte hokeji? Víme, proč byste měla začít!

Recyklujeme staré věci: Struhadla, nábytek, pneumatiky

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama