reklama
 

Program na pátek? Show Jana Krause!

Sledujete pravidelně Show Jana Krause? Podívejte se, kdo bude pátečním hostem!

Logo televize Prima Family
Logo televize Prima Family | Foto: Aktuálně.cz

Sledujete každý týden Show Jana Krause? Podívejte se, kdo bude v příštím díle. Představíme vám tři hosty, které přivítá Jan Kraus ve své talk show.

Show Jana Krause můžete sledovat každý pátek. Tentokrát pozval Jan Kraus do svého pořadu Halinu Pawlowskou, Jana Budaře a Petera Littmanna.

Show Jana Krause

Tento pořad je tipem talkshow, kdy si Jan Kraus pozve do svého červeného křesla tři zajímavé hosty. Během rozhovoru zabrousí do jejich pracovního života, soukromého i toho utajené. Zábavnou formou se dozvíme o životě slavných lidí a lidí, kteří mají zajímavé povolání nebo koníček.

Kdo bude v pořadu příště?

Prvním hostem je Halina Pawlowská. Spisovatelka, scénaristka, publicistka a vydavatelka, která vydává svou novou knihu povídek - Strašná náhoda. V současné době si užívá funkci babičky na plný úvazek. Radost ji dělá vnuk Hugo. Druhým hostem je Jan Budař. Herec, režisér, textař a snílek. Spolu s Eliščiným bandem vydal Jan Budař v pořadí třetí desku s názvem Lehce probuzený. Jako třetí usedne do křesla pro hosty Peter Littmann. Podnikatel, byznysmen, který má na svém kontě mnoho marketingových úspěchů. Žije a přednáší v Německu.

Kdy a kde

Show Jana Krause sledujte už tento pátek 23. listopadu těsně po 22. hodině. Osobně můžete dorazit na natáčení do Divadla Archa. Termíny natáčení jsou uvedené na stránkách pořadu.

 

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama