reklama

Pražský Majáles 2012 je za dveřmi! Víme víc!

Přemýšlíte, kam vyrazit o víkendu? Vyzkoušejte úžasnou atmosféru Pražského Majálesu 2012!

Foto: Petr Protivánek

8. ročník největších studentských oslav Pražský Majáles 2012 bude ve velkém stylu. Na návštěvníky čeká majálesový průvod, studentské kapely, jarmarky a hromada atrakcí.

Chcete se pobavit nebo vyrazit s rodinou na výlet? Využijte Pražského Majálesu 2012 a zažijte příjemnou atmosféru, kvalitní kapely, dobré pivo a poznejte nové lidi!

Bohatý program po celém městě

Majálesový program na pražské oslavy má dvě základní části. Širší program Pražského Majálesu 2012 sdružuje více studentských akcí a je zaměřený na méně známé kapely a umělecké studentské aktivity. Hlavní den oslav vrcholí majálesovým průvodem a velkým open-air festivalem.

Hlavní den oslav bude praskat ve švech!

4. května v 11:30 začíná Majálesový průvod s alegorickými vozy. Celá akce startuje z rohu Vodičkové a Jungmannové ulice. Průvod vychází přesně ve 12 hodin a jde směrem ke Stromovce. Potkat je můžete na Jungmannově náměstí, na ulici 28. října, Na Příkopě, budou procházet i Náměstím Republiky, Revoluční, přes Štefánikův most, na nábřeží Kapitána Jaroše, Dukelských hrdinů, okolo Pražského výstaviště až Stromovkou k prostoru Pražského Majálesu 2012.

Pro účastníky průvodu jsou připravené soutěže o nejlepší masky a alegorické vozy. Stejně tak na průvod čeká povzbuzující chmelový nápoj nebo energetický drink. Ve 13:30 oficiálně začne Open Air festival. Vybrat si můžete celkem ze sedmi stanovišť, kde se budou střídat známé i neznámé kapely. Vystoupí Nightwork, MIG 21, Tomáš Klus nebo Horkýže Slíže.

Akce Majáles 2012

Kromě hlavního dne, můžete ještě 5. května navštívit Kalavečer Kalambúr. Čeká vás padesáté představení Cabaretu Calembour. Zazní jejich nejlepší hity a mnoho scének. Kalavečer se připojuje k oslavám Majálesu. 8. května vyrazte do Divadla v Praze na Zlomvaz. Festival pořádaný studenty DAMU. Uvidíte nové trendy v divadle, umění a zábavu mladých lidí. Jde o 19. ročník divadelní přehlídky tvorby studentů vysokých uměleckých škol pořádaný DAMU.

 

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama