reklama
 

Poznáte, která slavná modelka je na fotce?

Podařilo se nám získat fotky z dětství jedné známé české modelky. Poznáte ji?

Foto: archiv Simony Krainové

Narodila se 19. února 1973 v Havířově, po sametové revoluci v roce 1989 se zúčastnila castingu, který pořádala agentura Madison models, a jako začínající modelka odcestovala do Paříže. Tam žila dlouhých 14 let. Její tvář proslavily prestižní časopisy jako americká a francouzská Elle, Marie Claire nebo Cosmopolitan.

V roce 2001 ji dokonce Magazín Stuff uvedl mezi 50 nejvíc sexy ženami světa. Spolupracovala s předními světovými fotografy jako je Helmut Newton, Patrik Demarchelier či Bethinan Rheims. Byla tváří kampaně Christiana Diora a značek Biotherm a L’Oreal Paris. Předváděla pro návrháře jako Yves Saint Laurent, Thierry Mugler či Max Mara. 

V Česku si kromě modelingové kariéra zahrála v několika filmech od Byl jednou jeden polda až nedávnou Vybíjenou. Nyní úzce spolupracuje s módní návrhářkou Kateřinou Geislerovou. I ve svých téměř 44 letech je stále vyhledávanou tváří pro české, slovenské módní a lifestylové tituly. Časopis Forbes ji zařadil na 46. místo nejvlivnějších Čechů na sociální síti. 

Samozřejmě, jde o Simonu Krainovou. 

Během své kariéry procestovala celý svět. Ráda však cestuje i ve svém osobním životě. Poskytla nám záběry z dovolených, kde byla jako malá s rodiči, ale nakoukli jsme i do jejích současných zážitků. Mrkněte:

Jak trávila dovolenou, když byla malá, a jak si ji užívá dnes, kdy už má vlastní rodinu?

Už se nemůžete dočkat vlastní letní dovolené? Stačí málo a můžete ji mít zadarmo. Stačí se zúčastnit naší velké soutěže:

Související

reklama

Komerční tip

reklama