reklama

SOUTĚŽ o zájezd v hodnotě 50 tisíc korun: Máme vítěze!

Rádi cestujete? Potřebujete si odpočinout, ale pořád nějak nemůžete našetřit na zájezd svých snů? Vyhrajte ho na Žena.cz.

Foto: iStock

Od této chvíle až do pondělí 20. února máte šanci vyhrát letní dovolenou s CK Fischer v hodnotě 50 tisíc korun. Kam pojedete přitom závisí jen na vás.

Co pro to musíte udělat?

Na svůj instagramový profil vložte fotku z některé své dovolené s heslem "Chci cestovat s Žena.cz", přidejte hashtag #zenaczcestuje a začněte sledovat Žena.cz na Instagramu

Odborná porota ve složení redakce Žena.cz a fotografa Tomáše Vocelky potom vybere tu nejlepší. Počet lajků tedy není důležitý, jen nezapomeňte na zmíněný hashtag, ať fotku najdeme.

Už teď si taky můžete začít vybírat svůj vysněný zájezd u CK Fischer.

Kdo vyhrál?

Slavnostně vám oznamujeme, že vítězkou naší soutěže o letní dovolenou s CK Fischer se stala Pavlína Zedníčková. Její vítězná fotka je zde:

Pokud jste nevyhráli a chcete si trochu spravit chuť něčím hezkým a také voňavým, mrkněte na náš Instagram, kde se právě teď soutěží o novou vůni Illicit Flower od Jimmy Choo.

Obecná pravidla soutěží na webech vydavatelství Economia najdete zde.

Bojíme se dělat v angličtině chyby. Z ministrů mi bylo smutno, říká učitel Broňa | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama