reklama

Pokračování Bridget Jonesové má problémy, ale bude!

Chystá se třetí pokračování komedie s Bridget Jonesesovou, o co v něm půjde? Přece o úplně běžné starosti nás všech

Bridget Jonesová
Bridget Jonesová | Foto: Aktuálně.cz

Kdo by neznal slavnou filmovou postavu Bridget Jonesovou - třicátnici, která bojuje s kily navíc a marně se snaží najít opravdový vztah. Dosud s hrdinkou, která si píše deník, vznikly dva filmy. Bude i třetí?

Bridget Jonesová v podání Renée Zellwegerové se vrátí na plátna kin, ale ještě to bude chvíli trvat. Spolu s Colinem Firthem a Hughem Grantem by se měli před kamerami stanout v příštích týdnech.

Film má problémy se scénářem, ale první klapa padne brzy!

Natáčené se kvůli problémům se scénářem  dalšího příběhu o frustrované boubelaté Britce o něco opozdí. O víkendu o tom informoval americký profesní list Hollywood Reporter. Se třetím dílem romantické komedie, který má mít název Dítě Bridget Jonesové, se i přes obtíže počítá a do kin má přijít v každém případě. Tvrdí to alespoň produkční firma Working Title Films. Zprávy o tom, že jeden z hlavních hrdinů - Hugh Grant - natáčení odřekl, jsou prý liché.

Bude mít Bridget dítě?

Společnost Working Title Films už produkovala oba předchozí filmy z let 2001 (Deník Bridget Jonesové) a 2004 (Bridget Jonesová - S rozumem v koncích) vycházejí z románu Britky Helen Fieldingové a staly se kasovním trhákem. Zatímco v prvních filmech herečka Renée Zellwegerová hledala coby Bridget velkou lásku a bojovala s přebytečnými kilogramy, měl by se v pokračování podle předchozích zpráv naplnit její sen o dítěti.


Hospoda v Obecním domě bere dech. Prozkoumejte další "neznámé" části ikonické stavby | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama