reklama

Panasonic představil novou pračku. Jaká je?

Panasonic představil novou pračku Panasonic NA-140VX3, která má být výkonná a zároveň šetrná k životnímu prostředí.

Panasonic představil novou pračku  NA-140VX3, která slibuje intuitivní ovládaní a inteligentní prací programy. Pračka patří do energetické třídy A+++ a obsahuje pokročilou technologii Stain Master, která má chytře odstranit všechny obvyklé skvrny. Všechny prací cykly pak minimalizují čas, energii a peníze vynaložené na praní. Petra Vrabcová, produktová specialistka společnosti Panasonic dodává: Smysl i design výrobků Panasonic je jednoduchý - jsou tvořené pro užití v domácnosti a respektují životní prostředí. Tato pračka je zárukou minimální spotřeby, zatímco její používání je přirozeně intuitivní, takže jej zvládne i ten největší odpůrce domácích prací."

Co pračka dokáže?

Nový LCD displej na předním panelu pračky ukazuje program, který právě používáte, kolik času zbývá i teplotu a rychlost otáček. Při chybě v pracím procesu se na LCD displeji zobrazí důvod problému a jeho řešení, díky čemuž nebudete muset vzít do ruky návod. Čím více prádla se vejde do pračky na jedno vyprání, tím více času, vody a elektřiny ušetříte. S kapacitou deseti kilogramů a průměrem otvoru 34 cm lehce naplníte prací buben znečištěným prádlem celé vaší rodiny - a zvládnete tak veškeré prádlo vyprat na jedno naplnění. Nemusíte však prát celých deset kilogramů. Pračka si před každým praním zváží množství prádla a podle něj upraví objem vody a energie, který při praní spotřebuje. Panasonic se snaží vyvíjet vzhled a konstrukci praček tak, aby se bez problémů vešly do každé domácnosti, a přitom byly výkonné a tiché. Vybavené motorem typu Inverter a speciálně navrženým designem pro absorpci hluku dosahují pračky hlučnosti pouze 53 decibelů v průběhu pracího cyklu a 71 decibelů během odstřeďování.

Na českém trhu bude model NA-140VX3 dostupný za doporučenou maloobchodní cenu třicet tisíc korun. Pokud by vám stačil model NA-168VX3, který má kapacitu osm kilogramů, budete si ho moci pořídit za dvacet a půl tisíce korun.

Potřebujeme poznat sami sebe. Při meditaci se vynořují bolesti a zranění, říká Bob | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama