reklama

O víkendu si nenechte ujít filmový muzikál Mamma Mia!

V sobotu nepropásněte na TV Prima komedii Mamma Mia s hvězdným obsazením

Mamma Mia!
Mamma Mia! | Foto: Bontonfilm

Televize Prima odvysílá o tomto víkendu zfilmovaný muzikál Mamma Mia! s jedinečným hereckým obsazením hned dvakrát. V sobotu večer s dabingem a v neděli odpoledne v původní verzi s titulky.

V sobotu dvanáctého listopadu od osmi večer si můžete zpříjemnit den známými melodiemi skupiny ABBA, které zazpívají herci jako Meryl Streepová, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgård a další. Mluvené dialogy budou nadabovány, zatímco písně získají jen otitulkování, aby mohl vyniknout neobyčejný hudební zážitek ze zpěvu hereckých hvězd a zároveň aby text, jenž posouvá děj, byl srozumitelný i neangličtinářům. V neděli v 14.45 opět na programu Prima si pak přijdou na své ti, kteří si chtějí vychutnat muzikál v originální verzi celý. Titulky se tak objeví nejen pod slavnými hity, ale i pod mluvenými dialogy.

Děj filmu

Na řeckém ostrůvku Kalokairi vede malý pomalu dosluhující hotel lehce potrhlá Donna (Meryl Streepová). Její dcera Sophie (Amanda Seyfriedová) se bude už za pár dnů vdávat a řeší pro ni závažnou otázku, kdo ji odvede k oltáři. Podle deníku své matky, který si kdysi vedla, zjistila, že v době jejího pravděpodobného početí se Donna scházela hned se třemi mladíky. Rozhodne se tedy všechny tři své potencionální otce pozvat na svatbu. Matka však o příjezdu bývalých lásek nemá ani tušení. O úsměvná setkání a vtipné situace tak nouze rozhodně nebude.

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama