reklama

Mikulášský charitativní bazar pomáhá již sedm let

V Praze se konal sedmý ročník Mikulášského charitativního bazaru

Mikuláš- Dagmar Havlová
Mikuláš- Dagmar Havlová | Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Již sedm let se 5. prosince v prostorách Pražské křižovatky koná tradiční Mikulášský charitativní bazar. Letos bazar spojil nakupování vánočních dárků, přispění na dobrou věc a setkání se vzácnými hosty. Vedle hudebního programu či mikulášské nadílky si návštěvníci mohli užít unikátní prostor Pražské křižovatky, odsvěceného kostela sv. Anny na Starém Městě, který je jinak veřejnosti téměř nepřístupný.

Hlavním organizátorem akce byla Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97. Přední myšlenkou pořádání akce je podpořit české neziskové organizace, dát jim možnost představit svou práci a navázat navzájem kontakty a spolupráci.

Na bazaru se představily i další neziskové organizace jako Nadace Charty 77 - Konto bariéry, Člověk v tísni, Výbor dobré vůle, Mammahelp, Nadační fond Českého rozhlasu - Světluška, Voicecamp a další.

Programem provedla herečka Kateřina Hrachovcová-Herčíková ve spojení s paní Dagmar Havlovou, předsedkyní Správní rady Nadace VIZE 97. Mezi další zajímavé hosty patřila například Kateřina Brožová, Jiří Lábus, Aneta Langerová, Halina Pawlowská, Jan Potměšil nebo Simona Stašová.

Dvořák může vést ČT jen pár měsíců. Policie byla psychologické divadlo, říká Rožánek | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama