reklama

Medvídek Fizzy Moon: Dárek, který vás chytí za srdce

Vy jste ještě neslyšeli o fenoménu zvaném Medvídek Fizzy Moon? A už jste se někdy trápili s tím, jaký dárek koupit mamince, sourozencům, tchyni, oblíbené koleygni či kolegovi? Fizzy Moon je tou nejlepší volbou! Proč?

Foto: Žena

Vy jste ještě neslyšeli o fenoménu zvaném Medvídek Fizzy Moon? A už jste se někdy trápili s tím, jaký dárek koupit mamince, sourozencům, tchyni, oblíbené kolegyni či kolegovi, partnerovi? Fizzy Moon je tou nejlepší volbou! Proč?

Posla skvělých zpráv, kterého znají již v mnoha zemích světa, poznáte snadno. Je to malý, roztomilý, plyšový medvídek s růžovým knoflíkem na bříšku.

Darujte medvídka i důležitý vzkaz

Medvídek Fizzy Moon vždy nese důležitý vzkaz! Potřebujete někomu poděkovat? Projevit náklonnost, lásku, vděk? Nebo "jen" popřát k narozeninám? Medvídek Fizzy Moon má vzkaz pro každou příležitost. Stačí si jen vybrat ten, který obdarovaného chytí nejvíce za srdce. Úspěch je zaručen! Už víte, jaký vzkaz byste nejraději věnovali a komu?

A to není vše...

Každý balíček s medvídkem Fizzy Moonem obsahuje zároveň malou praktickou pozornost -  nejčastěji - hrnečky, svíčky, magnetky, sněžítka a pokladničky. A ve všech se ukrývá kouzlo - kouzlo Medvídka Fizzy Moona.

Dnes jsme pro vás připravili soutěž...

...o tři balíčky se "zamilovaným" Medvídkem Fizzy Moon a vzkazem "Z Lásky". Součástí každého balíčku je i speciální sada Vánočních čajů s dalším vzkazem pro obdarovaného: "Ty jsi tím nejmilejším dárkem, jaký mi život mohl dát, je nádherné tě milovat." (na snímku níže). Jak můžete Fizzyho vyhrát? Zabere vám to jen chvíli - čtěte dál.

Soutěžit můžete hned!

Stačí správně odpovědět na následující otázky. Soutěž probíhá od 13. prosince 2012 (00:00 hod.) do 23. prosince 2012 (23:59 hod.). Více o podmínkách se dozvíte v pravidlech soutěže.

  • Nápovědou k druhé otázce je počet soutěžících v soutěži  "Vyhrajte kreativní dětské otisky Baby Art" na Žena.cz, který byl 229.

Výhercem se stanou tři z vás...

...kteří se soutěží zúčastnili v souladu s pravidly, odpověděli správně na soutěžní otázku i doplňující soutěžní otázku. V případě více správných odpovědí na soutěžní otázky, než je počet výher, je rozhodující termín odeslání registračního formuláře.

V případě, že žádný ze soutěžících nezodpoví doplňující soutěžní otázku správně, stává se výhercem soutěžící, který na doplňující soutěžní otázku odpověděl co nejblíže správné odpovědi. Podle odpovědí na doplňující soutěžní otázku se následně určí pořadí umístění výherců v soutěži.

Výherci budou kontaktováni e-mailem do 30 dnů od konce soutěže. Ceny budou soutěžícím zaslány na poštovní adresu, kterou  zadali do soutěžního formuláře.

Více najdete na  www.albi.cz

 

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama