reklama
 

Manžel šokoval ženu: Udělal jí tajně těhotenský test

Video: Překvapil svou ženu. Tajně jí udělal těhotenský test a byl pozitivní!

Foto: YouTube

Umíte si představit, že by vás manžel věděl dřív než vy, že jste těhotná? Samovi se to podařilo. Tajně v noci udělal své manželce těhotenský test a ten vyšel pozitivně. Celý počin neváhal natočit na kameru a video umístil na YouTube.

Není divu, že takový husarský kousek má na svém kontě už přes 12 milionů zhlédnutí. Jejich videa se stala velmi populární. Získali si celou řadu fanoušků. Video vás skutečně dostane. Když se na něm Nia dozvídá, že je v jiném stavu, rozhodně jí zajímá, jak k němu Sam přišel.

Láska na celý život

Mladý pár se potkal už na střední škole v Texasu. Dnes spolu vychovávají dvě děti, o kterých se Sam dozvěděl klasickým způsobem, žena mu ukázala pozitivní test. Když pojal podezření, že by mohli čekat třetího potomka, rozhodl se tentokrát překvapit on ji.

Sam celou akci natočil. Podívejte se na následující video:

"Dnes ráno jsem měl velké plány," říká natěšený muž velmi tiše na kameru. Divákovi je už v tu chvíli jasné, že stojí v koupelně. "Měl jsem sen, oznámit své ženě, že je těhotná. Být prostě první, kdo o tom bude vědět. Včera mi do práce napsala, že už má dva týdny zpoždění. Dobře vím, že když chodí v noci na záchod, nesplachuje, aby nevzbudila děti," vysvětluje Sam.

Doporučujeme: Srdcervoucí video: Matka zapomněla dítě v autě

Poté, co se vrátil z noční služby, dostal šílený nápad. Rozhodl se ženě udělat tajně těhotenský test. "Teď jsem tady a jsem tak vzrušený," pokračuje video. Byl si dobře vědom, že moč smíchaná s vodou nemusí být dostatečná pro pozitivní test, přesto se rozhodl akci dokončit. Před tím, než odebral vzorek, stihl ještě pronést: "Vážně doufám, že je těhotná. Moc si přeji, aby tam byly dvě čárky." Už za pár minut se na těhotenském testu ukázal druhý růžový proužek a Sam se skoro zbláznil radostí.

Oznámení bylo dramatické. Chodil po kuchyni, kde seděla manželka i s dětmi a rodinu natáčel. Nia nic nechápala. "Nedala by sis víno? Pravda, vlastně nemůžeš pít," promluvil na ni poprvé. Ona ho považovala za blázna, když si myslí, že je těhotná, aniž by udělali test. Pak ji požádal, aby mu prohledala kapsy. Nevěřila mu, že jde o pravý test. Podle ní jej přinesl z práce (pracuje jako zdravotník). Když uvěřila, byla velmi šťastná a nakonec jen pronesla: "To není fér!" Plánovala totiž, jak mu o miminku řekne sama, až si vše ověří testem.

Špatné zprávy

Rodina se rozhodla, že celé těhotenství bude prožívat s dalšími lidmi na internetu. Mají vlastní webové stránky a videa na YouTube. Ale jejich příběh nemá šťastný konec.

Necelý týden poté, kdy skvělou zprávu oznámili na internetu, přichází rána. O miminko přišli. A samozřejmě, že nezapomněli natočit video...

"Byli jsme tak šťastní, oslavovali, a pak prostě BUM - zasáhlo nás to jako blesk z čistého nebe," říká na videu Nia a dodává. "Nejhorší je, že se vše opravdu děje. Není to zlý sen."

"Jsem zdravotník, poznám, když jde o potrat. V okamžiku, kdy se to stalo, rozbrečel jsem se. Je to největší tragédie, kterou naše rodina kdy zažila," dodává na záznam Sam.

Náš tip: Video: Ženy mají nakreslit ideální penis. Jsou upřímné!

Lidé z celého světa sledují jejich kanál na YouTube a přejí jim hodně sil. Bohužel se objevily i negativní komentáře, které je odsuzují, že soukromé věci sdělují na internetu. Někteří je dokonce obviňují, že si celý příběh vymysleli.

Myslíte si, že by si takové informace měli nechat pro sebe? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

15 nejkrásnějších míst světa

Co (ne)dávat do lednice: Kam patří chléb a olej?

Test: Jak dobře znáte trilogii Slunce, seno,...1

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama