reklama

Levně do Chorvatska? Máme pár tipů!

Chcete levnou dovolenou v Chorvatsku, počkejte si na last minute!

Foto: Profimedia.cz

Oblíbenou destinací, kterou si Češi volí za svou dovolenou, zůstává stále Chorvatsko. Ideální dovolená s čitým azurovým mořem a příjemnou cenou.

Chorvatsko je jednou z destinací, kde se dokážeme dobře domluvit. Sledujte s námi cestovní kanceláře a užijte si last minute dovolenou za slušné peníze.

Dovolená v Chorvatsku

Student Agency na svých internetových stránkách v současné době nabízí dovolenou do Chorvatska už od necelých 3 tisíc korun. Pokud máte rádi Severní Dalmácii, seženete zájezd za 4 270 korun. Istrie se pohybuje v cenovém rozmezí od 4 do 7 tisíc korun. Nejlevnější dovolenou najdete v Jižní Dalmácii. Ceny za apartmán pro dvě osoby se pohybují okolo 2 784 korun.

Společnost Invia nabízí dovolenou last minute do Chorvatska s vlastní dopravou za cenu 2 872 za osm dní. Jde o ubytování bez stravy. Jedná se o oblast Pula a bydlet budete v soukromém domku. Dovolenou ve Střední Dalmácii získáte už za 5 490 korun na deset dní bez stravy a s vlastní dopravou.

Autem do Chorvatska

Dovolená v Chorvatsku od TravelPortal vyjde na 2 tisíce korun na ostrově Ugljan v Severní Dalmácii. Pokud máte raději oblast Podgora, ubytování bez stravy s vlastní dopravou stojí od 3 490 korun. Překrásná Istrie na osm dní ubytování v apartmánech stojí od 4 940 korun.

Autobusem last minute zájezdy do Chorvatska od etravelu vyjdou na deset dní okolo 5 tisíc korun. S polopenzí počítejte s cenou okolo 7 880. V současné době má společnost zadaný zájezd s polopenzí v hotelu Villa Paškal za 7 880 korun. Odjíždí se autobusem už 3. srpna. Návrat je 12. srpna. Součástí je snídaně a oběd.

Moře v Chorvatsku je jedno z nejhezčích

Cestovní kancelář Neckermann nabízí dovolenou v Chorvatsku dokonce od 730 korun pro dvě osoby. Aparmány Croatia jsou na první zářijový termín k dispozici za neuvěřitelných 1060 korun bez stravování a s vlastní dopravou. Jedná se o lokalitu Severní Dalmácie. Pokud toužíte po dovolené all inclusive, počítejte s cenou na dvě osoby za noc okolo 2 560 korun v oblasti Istrie. Na Severní Dalmácii je cena o 250 korun nižší za stejný nadstandard.

Portál dovolena.centrum.cz nabízí zájezdy do Chorvatska od 2 500 korun. Krásný apartmán Petko v Jižní Dalmácii s vlastní pláží vyjde pro dvě osoby za 5 296 korun na sedm nocí. Nástup tohoto zájezdu je 18. září.

Může být první českou rabínkou: Bude trvat, než se společnost z antisemitismu vyléčí | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama