reklama

Láďa Hruška končí! Tady je jeho poslední recept

Láďa Hruška na TV Nova končí. Jaký je jeho poslední recept?

Foto: TV NOVA

Jak praví jedna známá píseň: "Kuchař je umělec a psycholog a stratég..." A svoji strategii mění nejspíš i Láďa Hruška, který dal na TV Nova výpověď. Televizní reportér a amatérský kuchař se proslavil levnými a "super" rychlými recepty. Co ho čeká dál?

"Můžu potvrdit, že Láďa Hruška požádal o ukončení pracovního poměru s televizí Nova, do budoucna mu přejeme hodně úspěchů. Těšíme se na další recepty od diváků, kteří si oblíbili naši rubriku Levně a chutně, a mohu je ujistit, že o ni nepřijdou," sdělila mluvčí TV Nova Anna Suchá na webu tn.nova.cz.

Co za tím vězí?

Média zmiňují několik důvodů, jeden je zdravotní, druhý je prý to, že s ním televize nedůstojně jednala, třetím je nevýhodná smlouva o budoucí práci. Ale sám Hruška se k situaci vyjádřil jen velmi opatrně a i přesto, že mu bylo nabídnuté moderování pořadu Rady ptáka Loskutáka, svoji výpověď potvrdil.

Doporučujeme: 10 nejlepších receptů Ládi Hrušky. Vyzkoušíte?

"Je to pravda, odcházím. Rozhodl jsem se k tomu po nelehké a zralé úvaze a nejsou v tom žádné jiné důvody než osobní. Nikam ale jako nepřítel neutíkám! Nově děkuji za vše a v mém duševně i fyzicky zdravém srdci nadále zůstává. Mám ji rád," řekl Hruška serveru Super.cz.

Poslední recept Ládi Hrušky: Špagety z lisu na česnek

Čas přípravy: 5 minut

Budete potřebovat:

  • 1 hrnek polohrubé mouky 2,50 Kč
  • 1/4 hrnku vody
  • lis na česnek
  • sůl

POSTUP:

  1. Z mouky a vody vyrobíme těsto! V hrnci přivedeme k varu osolenou vodu s trochou oleje.
  2. Z těsta uždibujeme kousky a vyválíme z nich kuličky.
  3. Vezmeme lis na česnek, dáme do něj jednu kuličku, druhou, třetí a mačkáme.
  4. Špagety odřízneme a vaříme 3-4 minuty.
  5. Následně je servírujeme podle chuti, s kečupem a strouhaným sýrem.

Kniha roku!

Kuchařka Vaříme s Láďou Hruškou překonala neuvěřitelnou hranici. Prodalo se jí přes 370 000 výtisků. V loňském roce byla kniha vydaná nejprve v nákladu 38 000 výtisků, ale během tří dnů zmizela z pultů nevídanou rychlostí. Fanoušci se dožadovali dotisku a kuchařku si rezervovali i měsíc dopředu.

Náš tip: Láďa Hruška: Pohlreich? Tomu nesahám ani po nehet na palci

"O tom, že se prodá přes 300 tisíc výtisků, jsem tajně snil, doteď mě ale nenapadlo, že se tento sen splnil. Poděkování patří především mým fanouškům," vyjádřil se Láďa Hruška o svém úspěchu.

Kam povedou jeho kroky po výpovědi, kterou na TV Nova dal minulý čtvrtek, se neví. "Chci si teď hlavně odpočinou a opět se vrhnout s hlavou plnou nápadů do práce, která mě naplňuje. A také vydělávat, abych mohl pomáhat druhým," rozpovídal se o svých plánech pro Super.cz.

Co říkáte na odchod Ládi Hrušky z TV Nova?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Koupila jsem si dům s cizím mužem. Nemáme problém

Solidární k nemocné dceři: Nechali si vytetovat skvrny

11 věci, které si určitě nedávat před spaním
1

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama