reklama

Knižní novinky: naučte se řeč těla a účinky bylin!

Jakou knižní novinku byste neměli minout? Přinášíme vám tři tipy napříč různými žánry

Jakou knihu si přečíst
Jakou knihu si přečíst | Foto: Thinkstock

Jaké knižní novinky stojí za přečtení?

Přinášíme vám tři tipy z různých oblastí!

Komunikace na pracovišti

Kniha Řeč těla na pracovišti Allan a Barbary Peaseových vás naučí, že pokud změníte vlastní řeč těla, navodíte jiný způsob vztahu k lidem na pracovišti, a i oni se začnou jinak chovat k vám. Zkušení autoři vám umožní uvažovat o řadě profesních situací - od absolvování vstupního interview do zaměstnání, přes vystupování na firemních párty, až po zvládání prezentací, schůzek a telefonních konferenci. Čtivou a zábavnou formou, plnou praktických doporučení ukazují, že změnit řeč vlastního těla na pracovišti je v pozitivním smyslu slova možné. Knihu ocení čtenáři se zájmem o zlepšení svých komunikačních dovedností na pracovišti a svých pracovních dovedností obecně. Knihu pořídíte za 200 korun.

Vylečte se bylinami

Publikace Přírodní medicína Anne Iburgové připomíná, že léčivá síla některých rostlin má blahodárné účinky na lidský organismus, s jejich pomocí se lze zbavit mnoha nemocí a neduhů. Tento lexikon vás zasvětí do umění přírodní medicíny, pojednává o její historii, o homeopatii, fytoterapii a samoléčbě. Poradí, jak léčivé rostliny pěstovat, sklízet, skladovat a zpracovávat. Jádro knihy tkví v obsáhlém přehledu rozmanitých léčivých rostlin a jejich podrobné charakteristice. Pořídíte ji od 120 korun.

Nekorunová královna

Na pozadí historických událostí z přelomu šestnáctého a sedmnáctého století vypráví Zora Beráková v knize Nekorunová královna životní příběh krásné Polyxeny z Pernštejna, manželky Viléma z Rožmberka. Po jeho smrti se Polyxena nevyhýbala milostným dobrodružstvím, prožila vášnivou lásku s Jindřichem Matyášem z Thurnu a nakonec se znovu provdala za Zdeňka Vojtěcha z Lobkovic. Během třicetileté války se do Prahy nakrátko vrátil i Jindřich Matyáš z Thurnu a oba dávní milenci se potkali. Kniha vás přijde na 220 korun.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama