reklama

Co si přečíst na dovolené? Máme pro vás tipy!

Jaké knihy si přibalit na dovolenou? Přinášíme vám tři lákavé tipy

Foto: Thinkstock

Jakou novou knihu si přečíst nebo vzít s sebou na dovolenou? Máme pro vás tři lákavé knižní novinky!

Desítky receptů na grilování

V kuchařce Grilování Rogera Kimpela naleznete recepty na vynikající masové i bezmasé pokrmy ze střední a východní Evropy, západního a východního Středomoří, ale také ze Spojených států amerických či z Asie. Dozvíte se mnohé o druzích grilů, zásadách správné přípravy pokrmů a získáte řadu tipů pro zdravé grilování. Kniha obsahuje mnoho barevných fotografií věcný rejstřík a rejstřík receptů. Pořídíte ji od 120 korun.

Poznejte lidi podle jejich písma

Kniha Kláry Romanové Rukopis, klíč k osobnosti je první významnou zahraniční publikací, která u nás o grafologii vychází. Autorka byla představitelkou experimentální grafologie, ve svém oboru skutečnou vědeckou odbornicí. Její kniha představuje dnes již klasickou práci, ve které předkládá metodu psychologické analýzy a interpretace osobnosti. Kniha je praktickou učebnicí grafologie, ale může být velkým přínosem i pro psychology, psychiatry nebo učitele. Nedílnou součástí knihy je bohatý obrazový materiál a rovněž několik ukázek konkrétních analýz rukopisů. publikace stojí kolem 300 korun.

Jaké byly ženy z rodu Přemyslovců?

Ženy z dynastie Přemyslovců se trpně nesmířily s údělem a významně zasáhly nejen do dějin naší země. Poznejte osud svaté Ludmily, Mlady, Doubravy, která přinesla Polákům křesťanství, Markéty, někdejší královny dánské, i naší milované Anežky České, která prozářila temný středověk milosrdenstvím. Knihu Ženy z rodu Přemyslovců Jana Bauera koupíte za 200 korun.


 

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama