reklama

Kartářka Klára: Ptejte se on-line

Co vás čeká a nemine v budoucnosti blízké i té vzdálenější? Ptejte se - a nejen na budoucnost - jedné z našich stálých spolupracovnic, paní Kláry.

Foto: Žena

Co vás čeká a nemine v budoucnosti blízké i té vzdálenější? Ptejte se - a nejen na budoucnost - jedné z našich stálých spolupracovnic, paní Kláry.

Její specializací je výklad mariášových a tarotových karet, dračí magie a karet uvědomovacích. Kromě toho je odbornicí i v oblasti numerologie.

Kartářka Klára bude hostem naší redakce ve středu 20. června mezi 13. a 14. hodinou, kdy budete odpovídat na vaše dotazy. 

Toužíte poznat věci příští hned? Klikněte a vyzkoušejte naši novou rubriku!

Milí čtenáři a čtenářky!

Mnoho z vás je zklamaných, když se nedočká odpovědi na problémy, které je pálí. Moc nás to mrzí, ale dotazů na kartářky se vždycky sejde daleko víc, než na kolik zvládnou v časovém limitu vyhrazeném pro online rozhovor odpovědět. Kartářky si proto vybírají samy podle toho, zda vaše dotazy obsahují potřebné údaje (minimálně přesné datum a rok narození) a také podle toho, jestli je zaujmou. Máme pro vás ale dobrou zprávu:

Klára i ostatní kartářky a kartáře zastihnete už dnes po 16. hodině na telefonu 906702020 a od zítřka kdykoli v pracovní dny.

Poradna funguje také o víkendech. Životní nejistotu rádi pomohou zmírnit numerologové, astrologové, psychotronici a další zkušení, renomovaní odborníci na věci mezi nebem a zemí.

Věřte, že s vaším trápením vždy pomohou a poskytnou tu nejlepší radu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Dovolená se blíží: Jak vybrat správný kufr na cesty?

Aneta Langerová: Užívám si svoji proměnu

Jak si správně rozvrhnout jídlo během dne (noci)?

Skrytá část známé pražské stavby. Po krásných schodech se návštěvníci neprojdou | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama