reklama

Julie Gayetová: Prezidentova milenka v sexy pózách

Julie Gayet, jednačtyřicetiletá, ve Francii oblíbená herečka, ověnčená několika cenami a uznávaná především pro schopnost se ve svých rolích dokonale proměňovat. A také milenka francouzského prezidenta Hollanda.

Foto: Profimedia.cz

Julie Gayetová, jednačtyřicetiletá, ve Francii oblíbená herečka, ověnčená několika cenami a uznávaná především pro schopnost se ve svých rolích dokonale proměňovat. A také milenka francouzského prezidenta Hollanda.

Francie, prezident, milenka, skandál, svatba, dítě: snad až na poslední dvě jmenované "komodity" se situace opakuje jako přes kopírák. Před pár lety se vyznamenal prezident Sarkozy, který okouzlil (byl okouzlen) Carlu Bruniovou, modelku a zpěvačku. Tu si po odhalení mileneckého poměru nakonec vzal a ještě za prezidentování s ní počal dcerku Giuliu. Ale zpátky k Julii…

Univerzální a talentovaná Julie

Narodila se do rodiny chirurga a obchodnice se starožitnostmi 3. června 1972. K umění tíhla od dětství, studovala cirkusové dovednosti i operní zpěv, aby se už v 17 letech ocitla ve vytouženém prostředí hereckém. Absolvovala herecké kurzy Jacka Waltzera v Londýně, studovala i dějiny umění a čekala na příležitost… Ta přišla o pár let později.

Jako dvacetiletá se mihla v jedné seriálové epizodě a už rok poté dostala první roli v jednom z dílů slavné trilogie Tři barvy: Modrá. Následovat by měl výčet dalších i váženějších rolí, spokojme se však s konstatováním, že Julie zvládá roli zdrogovaných lesbiček, prostitutek, zamilovaných romantiček i intelektuálek. U režisérů i diváků je zkrátka zapsána jako takzvaně univerzální a velmi talentovaná herečka, která si čas od času odnese jednu z cen filmových festivalů.

Čtěte také: Nevěra u mužů a žen: Jak dopadne srovnání?

Matka dvou dětí (s jejich argentinským otcem se po třech manželství rozvedla) je aktivni i na poli filmové produkce, podporuje sňatky homosexuálů, kandidáta na prezidenta i kandidátku na starostku Paříže.

Milostné avantýry a další role (prezidentovy milenky)?

Když před pár dny publikoval bulvární magazín Closer sedm stran fotografií, na nichž se pod rouškou anonymity schází francouzský prezident se známou herečkou - skandál, jemuže se nevyrovná ani nahota Marge Simpsonové, byl na světě. Hollandova "zákonitá" partnerka musela být hospitalizována s depresí, Hollande sám se červenal a Julie se odmlčela.

Je těhotná?

Ne tak novináři a fotoagentury. Ty jsou zaplaveny fotografiemi, na nichž je Julie proklatě sexy - a hon začíná… Poslední zprávy mají podtitulek: Je prezidentova milenka těhotná? Kdo ví, zdali jde o spekulace bulvárních novinářů, nebo jen předzvěst další prezidentské love story s dobrým, dudlíkovým koncem (začátkem).

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Atrey z Nekonečného příběhu: Jak dopadl idol z 80. let?

Žiju se dvěma muži a jsem spokojená. Vadí vám to?

Nymfomanka Charlotte Gainsbourg: Jaká je ve skutečnosti


 

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama