reklama

Jennifer Aniston se vdala: Budou následovat děti?

Tři roky byli zasnoubení, teď se Jennifer Aniston a Justin Theroux vzali. Budou následovat děti?

Foto: Profimedia.cz

O druhé svatbě Jennifer Aniston se mluvilo snad ještě víc než o té první s Bradem Pittem. Média spekulovala, zda se to stane, kdy a jak, a předpovídala, že půjde o svatbu, ne-li událost roku. Zasnoubení totiž byli celé tři roky.

Jenže Jennifer spolu se svým vyvoleným, sympatickým hercem Justinem Therouxem všechny převezla. Nejen média a veřejnost, ale vlastně i své blízké přátele. O svatbě totiž nikomu neřekli a pozvali své blízké na oslavu Justinových narozenin. A její součástí byl tak trochu mimochodem i svatební obřad.

Všechno proběhlo koncem minulého týdne v jejich rozlehlém sídle v kalifornském Bel Air. Celá událost je stále opředena tajemstvím a na veřejnost zatím proniklo jen pát střípků. Například že za svědka Jennifer šla její nejlepší kamarádka Courteney Cox, že se akce zúčastnila i její další kolegyně z Přátel Lisa Kudrow.

Prstýnky prý navrhla šperkařka a manželka Tobeyho Maguirea Jennifer Meyer. O svatební fotky se postaral legendární fotograf Terry Richardson. Druhý den po obřadu pak novomanželé odletěli na líbánky na ostrov Bora Bora.

Celé je to jako z romantické pohádky, že? Jen s tím rozdílem, že v pohádkách by asi ještě přišly na řadu děti. Bude to tak ale i v tomto případě?

V bulváru se v posledních letech celkem pravidelně objevují fotky a spekulace, jestli už je Jennifer konečně těhotná. A možná že i tenhle tlak nakonec způsobí, že Jennifer ani po svatbě děti mít nebude.

"Nesnáším ten tlak, který na mě lidé vyvíjí. Nejen na mě, ale na všechny ženy, které jsou ve věku, kdy by už měly mít děti a nemají. Jakoby tím naprosto selhaly," nechala se před časem slyšet v rozhovoru pro časopis Allure.

"Myslím, že to není fér a rozhodně to není důvod, aby mě někdo obviňoval z toho, že jsem sobecká a soustředím se jen na sebe a na svoji kariéru. Jenom když vám to teď říkám, mám vyschlo v krku a stahuje se mi z toho žaludek," svěřila se Jennifer.

Protože nikdy nepotvrdila, ani nenaznačila, že si děti nepřeje, můžeme jen odhadovat, co se v tomhle ohledu děje za jejími zavřenými dveřmi. Možná se to zatím nepovedlo, možná jen čekala na toho pravého. 

Jennifer Aniston je sice už 46 let, ale rozhodně by nebyla první ženou světa ani Hollywoodu, která v tomto věku otěhotněla. Takže pokud je to její další plán, přejeme hodně štěstí. A přejeme ho i v případě, že plánuje úplně jiné věci.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Konec Kiki a Maki: Co prozradily v posledním rozhovoru?

Nejmladší miliardářka nejí, nespí, nepije a mění svět

Tři dny před smrtí: Poslední fotky Marilyn Monroe

Dámy si vyměňovaly prádlo. Výzvu si užila i Jennifer Lopezová | Video: Instagram, TikTok, Twitter, Facebook
reklama
reklama
reklama