reklama

Horoskop na květen 2013: Sex, vztahy, práce a peníze

Podívejte se s námi do budoucnosti. Co vás čeká v krásných májových dnech, potká vás láska, úspěch v práci?

Foto: Isifa/Thinkstock

Začíná asi nejkrásnější měsíc roku, romantický květen - měsíc lásky. I proto je třeba být ve střehu a neponechat nic náhodě. Podívejte se do našeho horoskopu, na co se můžete těšit v májových dnech.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V první květnové dekádě se budete zaměřovat na vlastní maličkost. Obvyklé sebevědomí bude sice utlumeno, ovšem to vám nebrání, abyste se vnitřně zaobírali svými potřebami. Postavení Uranu vám přeje, a proto se vám podaří naplánované změny snadno prosadit. Střed měsíce se vyplatí především intelektuálním Beranům, kteří pracují v kreativních oborech. Originalita jim přinese finanční přilepšení!

Více o znamení Beran čtěte ZDE >>


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Slunce svítí až do 20. května jen pro vás! A dodává vám neskutečné množství životní energie a optimismu. Okolí vám bude naslouchat a vaše slova budou brána jako svatá. Většinu měsíce vám navíc zůstává zdravá asertivita, díky níž se daří v pracovním i soukromém životě. Potřebujete-li změnit jisté záležitosti k obrazu svému, učiňte tak v prvních dvou dekádách. Poslední květnové dny přejí odpočinku.

Více o znamení Býk čtěte ZDE >>

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

První polovinu května byste měli naplánovat podle zajetých postupů, protože konzervativní přístup přinese lepší výsledky než náhlé změny. Stereotyp vás sice bude hlavně v domácnosti nudit, ale harmonické vztahy se vyplatí. V polovině měsíce vás už nadobro okouzlí společenský život plný kultury a nových zážitků. Nastává doba zkrášlování a navazování zajímavých kontaktů. Dařit se bude také studiu.

Více o znamení Blíženci čtěte ZDE >>

Rak (22. 6. - 22. 7.)

V začátku měsíce můžeme mluvit o harmonickém období, kdy stíháte oblažovat svou přítomností rodinu i obchodní partnery. Příbuzenstvo se snažíte stmelovat všemi dostupnými způsoby, ovšem měli byste se zaměřit hlavně na své potřeby. Perfektně se bude situace vyvíjet hlavně v zaměstnání. Mezi 15. a 20. květnem snadno navážete kontakty s vlivnými lidmi a vylepšíte pošramocené vztahy s nadřízenými.

Více o znamení Rak čtěte ZDE >>

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Start května vás bude učit trpělivosti a pokoře a poněkud zklidní rozvášněnou povahu. Nastává ideální období pro rozvíjení znalostí především v konverzační sféře, proto se směle vrhněte na studium cizích jazyků či IT technologie! Vysoký intelekt a komunikační schopnosti uplatníte nejlépe v zaměstnání, kde se však nevyplatí činit žádné zásadní změny. Chuť po dobrodružství je tedy dobré zahnat!

Více o znamení Lev čtěte ZDE >>

Panna (23. 8. - 22. 9.)

V tomto čase vyhrává ten, kdo nesedí v koutě, ale umí prodat své know-how! Květen je pro zrozence Panny šancí ke kariérnímu růstu a zásadním finančním transakcím. Slibné jsou především investice a veškeré kroky, které souvisejí s bydlením a materiálním zajištěním. Mars ve znamení Býka totiž nahrává v první řadě rodinnému hnízdu. Vaše myšlení bude v půlce měsíce hříšně ubíhat k erotické fantazii.

Více o znamení Panna čtěte ZDE >>

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Květen bude jen velice těžce krotit váš temperament. Zatímco v milostném životě je bouřlivější jednání na místě, v práci a rodinných záležitostech už se vyplatí emoce krotit. Uprostřed měsíce máte ideální prostor pro vytvoření nových přátelských vazeb, ale dejte si pozor na falešné hráče! Ty se budou vyskytovat hlavně v ženském pracovním kolektivu. Budete mít spoustu podnětů pro duševní rozvoj.

Více o znamení Váhy čtěte ZDE >>

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nebojte se složitých úkolů, které před vás nadcházející měsíc postaví. Kromě dřiny totiž přináší také osobnostní rozvoj! Díky houževnatosti se vám podaří naplnit nejedno životní předsevzetí, a to jak v práci, tak i soukromí. Budete na sebe přísní a nastavenou laťku nesnížíte. Konflikty na pracovišti byste měli pojmout jako cenné školení. Odlišné názory ze strany spolupracovníků vás mnohému přiučí.

Více o znamení Štír čtěte ZDE >>

Střelec (23. 11. - 22. 12.)

Začátek měsíce bude pozvolný a velice příjemný! Naplníte ho schůzkami s kamarády a příjemnými lidmi. Častěji budete narážet na jedince, kteří vyznávají bohulibé hodnoty a spíše než pro finance pracují pro pomoc druhým. Také vaše myšlení se začne ubírat tímto směrem. Zabývat se budete duševními pochody a najdete si čas na uspořádání vlastních myšlenek. To vám pomůže najít odpovědi v partnerství.

Více o znamení Střelec čtěte ZDE >>

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

První květnová dekáda se nese ve znamení úspěšných investic. Zejména nákup nemovitostí bude posvěcen úspěchem a hodit se budou také technické vymoženosti v zaměstnání. Pokud jde o mezilidské vztahy, měli byste se zaměřit na ženy ve svém okolí. Díky přirozené empatii a umění konverzace jim můžete v mnohém pomoci. Lehce také získáte důvěru zcela cizích osob, což se hodí při obchodních činnostech.

Více o znamení Kozoroh čtěte ZDE >>

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V první půlce května se bude hodně věcí točit kolem vašeho zaměstnání, přestože byste se měli zaměřit spíše na mezilidské vztahy. Zdá se vám, že vás nadřízení ani kolegové neumí dostatečně ocenit. Pochopení najdete u dobrých přátel i partnera, díky němuž se začnete znovu radovat z naprostých maličkostí. Venuše ve vzdušném znamení vám navíc pomůže najít ztracenou rovnováhu a do duše vrátí klid.

Více o znamení Vodnář čtěte ZDE >>

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Start nového měsíce se ponese v duchu racionality, což se vám bude hodit hlavně v lásce. Nebudete si z ničeho dělat těžkou hlavu, ale naopak si vychutnáváte rutinní domácí pohodu a blízkost svých přátel. Jistotu bude podporovat také dobré materiální zajištění, které vám umožní udělat radost někomu z příbuzných. Na mezilidské vztahy si však dejte pozor po 16. květnu, to držte jazyk raději za zuby.

Více o znamení Ryby čtěte zde >>

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Horoskop na celý rok 2013: Na co se můžeme těšit?

Jmenujete se správně? Horoskop podle osobních čísel

Jak zhubnout podle horoskopu? Víme to!

--------------------------------------------------------------------------------

Nahlédněte na horoskopy oline.

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama