reklama

Jmenujete se správně? Horoskop podle osobních čísel

Můžete tomu věřit - a nemusíte. Nabízíme vám horoskop sestavený na základě číselných charakteristik jména.

Foto: Isifa/Thinkstock

Můžete tomu věřit - a nemusíte. Nabízíme vám horoskop sestavený na základě číselných charakteristik jména.

Vyšli jsme ze statistik Českého statistického ústavu a k deseti nejoblíbenějším českým jménům připojujeme jejich číselné charakteristiky. Jak poznáte svoje číslo vy ostatní? Najdete ho v našem seznamu! A vaše charakteristika bude v základních rysech odpovídat níže uvedeným vzorům.

Číselné charakteristiky

  • 1 vůdce: Adriana, Alan, Bohumír, Boleslav, Dalibor, Daniela, Edita, Ema, Emil, Františka, Kamila,  Ljuba, Michaela, Pavlína, Petr, Radovan, Richard, Světlana, Vanda, Zdenka, Žaneta
  • 2 dobrota: Bohumil, Filip, Ivona, Juliána, Kristián, Kristýna, Květoslava, Luboš, Nora, Ondřej, Petra, Robert, Roman, Taťána, Vladimír, Štěpán
  • 3 schopnost: Barbora, Bernard, Bohumila, Diana, Eva, Helena, Irena, Josefína,  Luděk, Marie, Martin, Miroslav, Nataša, Patrik, Romana, Slavomír, Stanislav, Viktor, Vratislav, Zdeněk, Zora
  • 4 síla: Alois, Amálie, Anastázie, Beáta, Blažej, Boris, Gustav, Leo, Lýdie, Marek, Marián, Martina, Milan, Milena, Miloslav, Miloš, Nikola, Oldřich, Oliver, Soňa, Stanislava, Věra
  • 5 riziko: Agáta, Andrea, Arnold, Bohdan, Božena, Dominik, Ernest, Gabriela, Ingrid, Jaroslav, Karel, Kateřina, Libuše, Lukáš, Miloslava, Olga, Oskar, Patricie, Roland, Rudolf, Veronika, Vilma, Vlastimil
  • 6 něha: Albín, Antonín, Dominika, Dagmar, Ferdinand, Hana, Jarmila, Jaroslava, Josef, Kamil, Lenka,  Lubomír, Mariana, Natálie, Oto, Slávka, Tadeáš, Tibor, Vít
  • 7 tajemství: Adolf, Albert, Alexandr, Aleš, Alice, Anežka, Bohdana, Cyril, Dušan, Erik, Iveta, Jaromír, Julius, Ladislav, Laura, Lucie, Miriam, Monika, Nina, Pavel, René, Růžena, Sabina, Silvie,  Simon, Simona, Sofie, Valentýn, Václav, Vojtěch, Zita, Zuzana
  • 8 peníze: Alexandra, Bohuslav, Dana, David, Ela, Erika, Ivan, Jana, Ladislava, Lea, Ludmila, Marcel, Marcela, Marta, Prokop, Teodor, Valentýna, Viktorie, Viola
  • 9 génius: Adrian, Alena, Alžběta, Andrej, Bartoloměj, Berta, Blanka, Blažena, Boleslava, Daniel, Darina, Denisa, Eduard, Elena, František, Ivana, Jiří, Jolana, Julie, Justýna, Linda, Lívie, Magdaléna, Michael, Mikuláš, Milada, Renata, Tamara, Vladislav, Vlasta, Žofie

Horoskop na celý rok 2013: Máte se těšit nebo bát?

Eliška

Osobním číslem tohoto jména je 8 - peníze. Elišky jsou předurčené k úspěchu, přitahují příležitosti zbohatnout, mají šťastnou ruku nejen v kartách a vždy dosáhnou toho, co potřebují ke spokojenosti. Jsou vyvolenkyně osudu, nikdy nejsou osaměné, vždy vědí, co dělat a jak se chovat. Okolo nich se shromažďuje spousta příživníků a patolízalů, ale Elišky vždy vědí, kdo to s nimi myslí upřímně a lichotkám věnují jen málo pozornosti.

Jsou panovačné, přímé, rychlé, bystré a velmi ženské. Využívají všechno, co se jen dá, aby na sebe upozornily, a mají o sobě vysoké mínění - je však pravdivé. Opravdu jsou skvělé, nemají zapotřebí se podceňovat. Pokud budou uvažovat reálně, mají úspěch zaručený. Toto jméno je vhodné pro znamení: Panna, Beran, Štír, Vodnář, Střelec, Kozoroh. Vhodnou barvou je zelená.

Tereza

Terezy kolem sebe šíří dobrou atmosféru a umí vykouzlit úsměv na každé tváři. Bývají proto vyhledávané a uznávané, jen málokdo o nich mluví ve zlém. Působí jako zprostředkovatelky, zvou k sobě zajímavé lidi a seznamují je s jinými lidmi. Nejde jen o společenské setkávání, ale také o obchodní - ze kterého jim bez velké námahy často něco malého kápne. Elišky se totiž rády nechávají svým okolím rozmazlovat a vždy se snaží svalit odpovědnost na jiné.

Cokoli mají udělat chtějí mít co nejdřív z krku, aby měly víc času na svoje zájmy nebo na lásku. City jsou totiž pro ně hodně důležité - vždy se snaží o vytvoření harmonického vztahu. Toto jsméno má osobní číslo 2 - dobrota a je vhodné pro Ryby, Vodnáře, Berana, Pannu. Vhodnou barvou je pro ně žlutá.

Nejkrásnější a nejoblíbenější česká jména roku 2012 najdete ZDE >>

Adéla

jejím osobním číslem je 5 - riziko. je to osoba, která v sobě spojuje osobní šarm s vynalézavostí a výřečností. je to typická, žena, umí ale i riskovat a rázně konat. Pokud miluje, je to otevřená a upřímná osoba, když pomlouvá a intrikuje, stane se pavlač jejím živlem - prostě mění osobnost podle potřeby a tak si o ní málokdo dokáže udělat ucelený názor. Život s ní je jako vedle sopky, která může kdykoli vybuchnout. proto je důležité vždy zachovat chladnou hlavu a nebrat Adélu příliš vážně, zejména když vám něco vyčítá. často totiž jedná v afektu a potom ji vše, co řekla, hodně mrzí. Vhodnou barvou, která tlumí její výbuchy, je černá a toto jméno je vhodné pro znamení Panny, Váh nebo Berana.

Karolína

Osobním číslem tohoto jména je 2 - dobrota. Karolíny nikdy nikomu úmyslně neublíží, vždy soucítí s jinými a snaží se jim pomáhat. Přestože za svou pomoc nic nežádají, obvykle dosáhnout, po čem touží. Jsou oblíbenkyně osudu, narozené pod šťastnou hvězdou. Když dáte dítě jméno Karolína, jako byste mu dali dar, který se v životě bude velmi hodit. Toto skvělé jméno má úžasnou pozitivní vibraci.

Karolíny jsou za všechno dobré odměňované hned, nemusí čekat nebo být vypočítavé. Stačí jim jen podat pomocnou ruku, což často nezištně činí. Pouze pokud žijí v nepřejícím a závistivém prostředí, mohou možná reagovat jinak, ale jejich vlídná podstata se stejně nakonec projeví. Toto jméno je vhodné pro Váhy, Štíra, Střelce a Blížence. Vhodnou barvou je červená.

Anna

Aničky jsou ženy a dívky s dobrým vystupováním, které umí rozkazovat a když je třeba, dokážou být i vychytralé. Děti s tímto jménem bývají uzavřené a samolibé. Rády pozorují, svůj život tak trochu přehrávají a jen málokdy něco naplno prožívají. Zřídka řeknou, co si myslí, a ne vždy dělají to, co říkají. Jsou těžce ovlivnitelné a potají zamilované samy do sebe.

Mají vynikají paměť, ale když se jim to hodí, klidně se předvedou jako sklerotičky. Jsou velmi zvědavé a snadno zneužívají tajemství ze života jiných. jejich osobním číslem je 4 - síla a toto jméno je vhodné pro znamení Panna, Váhy, Beran a Býk. Vhodnou barvou je modrá.

Nejdivnější jména slavných dětí najdete ZDE >>

Jakub

Osobním číslem tohoto jména je 6 - něha. I přes svou pomalost jsou to výkonní a uvážliví lidé, kteří se umí ovládat a kontrolovat své vášně. Zázračně si umí zorganizovat život a často žijí dokonce dvojím životem: na jedné straně tvář veřejná - velmi plodná, na straně druhé diskrétní až tajné soukromí, které jim občas vše komplikuje. jsou to velcí spekulanti, kteří vždy odhalí jen kousek toho, co si myslí. mají vynikající paměť a jsou až indiskrétně zvědaví.

Na první pohled se zdají být méně schopné než ostatní, ale bývá chyba je podceňovat. pokud jsem o city, jsou velmi vášniví a vždy dosáhnout realizace svých tužeb. Jako manželé jsou žárliví, ale sami si na věrnost nepotrpí. Toto jméno se hodí pro znamení Ryby, Váhy a Panna a vhodnou barvou je pro něj světle hnědá.

Jan

Toto jméno má osobní číslo 9 - génius. Představuje člověka s vysokým intelektem a naprosto nepředvídatelnými reakcemi. V některých oblastech dokáže překonat běžné hranice průměru, v jiných zase zcela zaostává.

Nikdy nikdo netuší, co udělá nebo ho napadne v nejbližší chvíli. Je hodně nevypočitatelný a nedokáže se dlouho sout soustředit na jediný cíl. takový muž potřebuje silné vedení, nejlépe když se ožení s panovačnou ženou, která dokáže usměrňovat jeho chování. Toto jméno je vhodné pro znamení: Býk, Rak, Panna, Štír. Vhodnou barvou je oranžová.

Tomáš

Jeho osobním číslem je 3 - schopnost. Tento muž se časem propracuje až k postům nejvyšším a dosáhne bohatství, o kterém se mu ani nesnilo. Pokud bude ponechaný sám sobě, dokáže se o všechno postarat a zařídit a snadno se prosadí, když se ale budete snažit, aby plnil vaše vlastní cíle, potom ho budete pomalu ničit.

Tomáš se může stát významným a silným, jedině když bude mít tichou podporu a lásku spojenou s absolutní důvěrou. Pokud mu vytvoříte dostatek prostoru, můžete se spolehnout  a jeho šťastnou hvězdu, která ho povede. Toto jméno je silné samo o sobě, jeho nositel dosáhne každého cíle, ale jen když půjde svou vlastní cestou. Toto jméno je vhodné pro znamení: Vodnář, Střelec, Beran, Lev a vhodnými barvami jsou modrá a zelená.

Matyáš

Matyáš je typem muže, který bývá nejraději sám. Nemá rád velkou společnost a hlučné lidi, raději vyhledává klid a samotu. Myslí jinak než jeho okolí a tak se neumí zapojovat do obyčejných rozhovorů. Obvykle proto bývá považován za nudného a nezáživného společníka, což je ale mylné.

On se snaží a je ke každému velmi přátelský, ale pouze když vycítí jeho upřímný zájem. V citech je spolehlivý a uvážlivě hledá svou nevěstu. Nikdy by ji nepodvedl a neopustil - dokud mu bude věrná. Toto jméno má osobní číslo 1 - vůdce, je teda jasné, že se postupem času stane uznávaným a vyplatí se za ním jít. Je to jméno vhodné pro znamení Kozoroh, Štír, Střelec a Beran. Vhodnou barvou je fialová.

Adam

Osobním číslem tohoto jména je 7 - tajemství. Je vhodné pro silná znamení - Berana, Býka, Pannu nebo Střelce, vhodnou barvou je šedá nebo bílá. Je to velmi silné jméno a pomáhá svému nositeli najít cestu vzhůru v jakkoli těžké situaci. Získává mu podporu jiných lidí, dodává mu sílu, aby uskutečnil svoje sny a plány a i když se nevybere vždy tu správnou partnerku, umí mu pomoci i v dobytí jeho milované.

Adamům jde prostě vše jednodušeji než ostatním, umí se rychle zorientovat i v nepřehledné situaci a nevzdávají se bez boje. Nesnášejí kritiku sebe a svých výsledků.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Geniální autista hraje na pračku jako Ringo Starr

Nástřih hráze při porodu: Zbytečné barbarství?

Rozmazlujte se. Udělejte si v koupelně domácí lázně

--------------------------------------------------------------------------------

Nahlédněte na online horoskop.

Tereza Těžká: Je nás pět, mám třikrát víc lásky i trápení. Je mýtus, že nežárlíme | Video: DVTV, Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama