reklama
 

Film Láska je láska bude mít premiéru v lednu

Do kin míří nová romantická komedie Láska je láska se Simonou Stašovou, Eliškou Balzerovou a Petrem Nárožným

Eliška Balzerová a Petr Nárožný
Eliška Balzerová a Petr Nárožný | Foto: Blueskyfilm

V lednu příštího roku dorazí do našich kin nová česká romantický komedie, ve které hrají Petr Nárožný, Simona Stašová, Eliška Balzerová, Ondřej Vetchý, Rudolf Hrušínský a další. Režisérem je Milan Cieslar, který má kontě například seriál Soukromé pasti (2008) nebo pohádku Dešťová víla (2010). Premiéra je naplánována na devatenáctého ledna 2011.

Natáčení začalo letos v červenci v Praze, další scény vznikaly do konce srpna v Sedleci-Prčici, na Šumavě a také v Londýně. Režiséra Milana Cieslara na scénáři Martina Horského nejvíc oslovilo to, jak citlivě míchá obyčejnost s ušlechtilostí, humor se smutkem, realitu s nadsázkou i love story s českým šovinismem. Na scénáři oba pracovali téměř tři roky.

O čem film bude?

Osmnáctiletá Maruška žije se svým dědečkem Vlastimilem, touží potkat svého prince a prožít romantickou lásku, jakou zatím zná jen z filmů. Svého vysněného prince skutečně potká. S Markem prožije krásné prázdniny, první milostné dobrodružství, ale také první zklamání. To, že pravá láska nikdy neodkvete, zjišťuje i Maruščin dědeček Vlastimil. Po letech potkává svoji dávnou lásku Libušku. Jsou jako dva mladí zamilovaní blázni. Je to láska s vůní marihuany. Vtipná a svérázná důchodkyně Libuška totiž na stará kolena propadla této léčivé bylině.

Honza je Maruščin soused i nejlepší kamarád. Je přistižen svou matkou Zdenou, jak se líbá v autě s mužem. Úspěšná manažerka se však nehodlá smířit se synovou orientací. Rozhodne se ho předělat na „normálního kluka". To ale přináší jen spoustu komických situací.

 

Pomsta odhozené manželky. Dianne se po rozvodu kvůli mladší milence náramně baví | Video: Instagram/Dianne Laurance
reklama
reklama
reklama