reklama

Co vás čeká? Přečtěte si svůj horoskop na měsíc květen!

Horoskop celé řadě lidí pomáhá s rozhodnutím. Chcete poradit? Přečtěte si květnový horoskop!

Foto: Profimedia.cz

Horoskop může pomoci s důležitým rozhodnutím nebo poradit těm, kteří si se svou volbou nejsou jistí. V případě, že hledáte nové zaměstnání nebo vás čeká rande snů, nenechte si ujít horoskop na měsíc květen.

Tarotové karty, čtení z ruky, kyvadélko a mnoho dalších způsobů pomáhá s naší budoucností. Podívejte se, co vám přináší hvězdy v horoskopu v měsíci lásky.

Čerpejte sílu ze slunce

Býci budou mít ideální čas, aby začali pracovat na sobě, na kariéře a na novém vztahu. Užijte si slunce a načerpejte z něj energii. Od poloviny května byste se měli vrhnout na vzdělání, které vám pomůže k lepším platovým podmínkám.

Blíženci si budou přímo užívat vliv milostné Venuše. Měsíc květen pro vás začne romantickým seznámením. Pokud budete trpěliví a překonáte náročnou zkoušku, získáte vztah na celý život. Rutinní práce vám zvýší šanci na kariérní postup.

Měsíc květen je pro Raky dobou úspěchu. Díky schopnosti komunikovat zjistíte, že je příjemné mít kolem sebe kamarády a dobrou atmosféru v práci. Neusínejte na vavřínech, mohlo by se vám to dost nevyplatit.

Na Lvy čeká tento měsíc mnoho povinností a silných zážitků. Dny pro vás budou velmi náročné, proto si najděte chvilku jen pro sebe a lehněte si na zahradu a nechte do sebe vstřebávat energii z hezkého počasí. V práci obdržíte prémie, proto byste měli uvažovat o nějaké dovolené.

Vyřešte si své záležitosti včas

Panny by v měsici květnu neměli odkládat své povinnosti. Zkuste být více empatičtí a vžijte se do lidí ze svého okolí. Využijte svého logického uvažování a vyřešte problémy nejen svoje, ale i svých blízkých. Racionální uvažování a logičnost využijte v práci, získáte lepší pracovní místo.

Váhy, těžké období je za vámi a můžete si začít užívat život. Nevracejte se k minulosti. Po polovině května své nápady realizujte ihned, jinak se minou účinku. Dokážete vnímat nálady lidí kolem sebe a to vám umožní se seznámit s někým výjimečným, který se může stát vašim celoživotním partnerem.

Štíři, vy budete velmi citově rozkolísaní. Vaše schopnost se snadno dojmout rozhodní celé vaše okolí. Vyřešte si svůj vnitřní boj a zbavte se stresu. Více odpočívejte a budete mít lepší náladu. V práci si nezapomeňte udělat pauzu na oběd, jinak vám to vaše tělo vrátí.

Optimističtí Střelci zažijí měsíc plný spontánních akcí a svět se vám bude zdát báječný. Do budoucnosti máte mnoho plánů a je jen na vás, zda se jim budete dostatečně věnovat. V případě, že se to podaří, splní se vám váš celoživotní sen.

Nezahálejte a budete v dobré kondici

Kozorozi na sobě v měsíci květnu musí zapracovat. Mnoho stresu škodí a vy potřebujete zlepšit svoji kondici. Soustřeďte se na práci, která vám tak půjde víc od ruky a zbude vám čas na sebe. Ke konci měsíce se vám bude velmi dařit v práci. Využijte to ke kariérnímu postupu.

Odvaha a průbojnost pomůže Vodnářům zlepšit svou vnitřní sílu a změnit svůj život. V měsíci květnu vás čeká dobrodružství, ale nesmíte dělat unáhlená rozhodnutí. Vaše emoce by nemusely unést  následky vašich spontánních činů.

Ryby mají tento měsíc přímo fantastickou konstelaci hvězd a planet. Zbude vám čas na sebe a vaše tělo ocení odpočinek ve formě harmonie a celkové spokojenosti. Květen je výborný pro vyřešení milostných problémů.

Berani by si měli více všímat okolí a detailů. Udržujte svůj vztek a žárlivost na uzdě, jinak byste mohli být překvapení z následků . V měsíci květnu nebudete úplně ve své kůži, tak se nepouštějte do větších akcí a plánů. Spíše se věnujte odpočinku a zlepšování kondice.

 

 

 

 

 

 

 

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama