reklama

Co si pustit v TV o víkendu? Čertovu nevěstu i Nestydu

Co si o víkendu pustit v televizi? Přinášíme vám čtyři zaručené tipy

Macháček a Gott ve filmu Nestyda
Macháček a Gott ve filmu Nestyda | Foto: Falcon

Co si o víkendu pustit v televizi za film? Přinášíme vám dva zaručené tipy na sobotu a dva na neděli, u kterých se pobavíte i dojmete.

Sobota - Střihoruký Edward, Čertova nevěsta

Ve 13:55 si na programu Prima family nenechte ujít romantickou fantasy Střihoruký Edward (1990) s Johnnym Deppem v hlavní roli. Film vypráví o Edwardovi, který není tak úplně člověk, přestože se chová lidštěji než většina lidí v jeho okolí. Edward je výtvorem starého vynálezce, který však zemřel dříve než jej stačil dokončit a nahradit důmyslnou sestavu ostrých břitů lidskýma rukama. Edward zůstal úplně sám v chátrajícím hradě„ než jej zcela náhodou objevila podnikavá Peggy a vzala s sebou do města.

Pohádka pro celou rodinu

Ve 20:00 vysílá Nova premiérově novou pohádku Čertova nevěsta (2001) Zdeňka Trošky. V království, kde král jezdí jen na lovy, prosí netrpělivá královna svatou Kryšpínu o miminko. Když jí dojde trpělivost, obrátí se na čerta, žijícího nedaleko ve starém rozpadlém mlýně a královně se zakrátko narodí holčička. Malá princezna vyrůstá po boku Štěpána, který je synem královniny komorné a časem se do sebe zamilují.

Neděle - Královna Viktorie, Nestyda

Milovníci historických romantických filmů si přijdou na své v 11:25 na HBO, kdy poběží Královna Viktorie (2009). Když mladičká Viktorie (Emily Bluntová) nastupuje na anglický královský trůn, ocitá se v prostředí plném turbulentních zvratů, intrik a lstí, kde není možné věřit ani členům vlastní rodiny. Historické drama Královna Viktorie sleduje první roky její vlády a zaměřuje se na problematický vztah s jejím manželem - princem Albertem (Rupert Friend).

Komedie s Jiřím Macháčkem

V osm hodin večer vysílá Nova komedii Jana Hřebejka s názvem Nestyda (2008). Oskar (Jiří Macháček) by měl být podle všech předpokladů šťastný. Jako milovaný manžel, starostlivý otec a populární moderátor televizní předpovědi počasí drží v ruce všechny trumfy úspěšného muže v nejlepších letech. Kde je problém? Oskar začíná ztrácet hlavu. Hnán neurotickým strachem, že mu život bez opravdové lásky utíká mezi prsty, opouští svoji ženu kvůli mladé milence s dokonale plnou postavou a úplně prázdnou hlavou.

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama