reklama

Chystáte se zvelebit zahradu? Nakupujte se slevou!

Akce a slevy na zahradní příslušenství, zahradní nábytek, bazény a zahradní techniku vám ohlídáme

Foto: Briggs&Stratton

Milujete práci na zahradě? Máme pro vás kompletní přehled všech slev v hobby marketech na zahradní nábytek, příslušenství a zahradní techniku.

Udělejte radost vaší zahradě a nakupte nový zahradní nábytek, slunečník, markýzu nebo se pusťte do výstavby bazénů. Podívejte se na slevy do hobbymarketů.

Slevy na zahradní zboží

Pokud zavítáte do Hornbachu, nebudete litovat. Celý katalog nabízí slevy na květiny, květináče, travní semena a hnojivo. K dispozici jsou truhlíky se závlahou od 229 korun. Pokud chcete mít jedinečné květináče, které připomínají kámen, vrhněte se do betonových s dekorem čediče, šedé barvy. Květináč je mrazuvzdorný a stojí od 165 korun. Moderní designu docílíte se samozavlažovacími květináči, které jsou vyrobené z umělého ratanu. Rozměr 30x30x56 zakoupíte za 1250 korun. V nabídce je i velikost 40x40x75 se zásobníkem až na 8 litrů vody. Cena za větší květináč je 2350 korun.

Chcete pomoci vaší zahradě? Zakupte kvalitní substráty od 115 korun. Na podzim využijete i hnojivo na růže jen za 75 korun. Hnojivo na borůvky stojí 145 korun za 2 kilogramy. Nejvíc ocení slevy v Hornbachu ti, co chtějí založit trávník. Roundup aktiv 140 ml stojí 175 korun. Kilové travní osivo vyjde na 199 korun a hnojit můžete AROS Sarter hnojivem za 97 korun za 1,5 kilogramové balení.

Akce v hobbymarketech

V Baumaxu se vyprodávají zásoby zahradního nábytku. Sestava Cornwall vyjde na 11 090 korun za stůl a šest křesel. Kromě jiného katalog nabízí dekorace v podobě barevných váziček za 23 korun nebo si dopřejte stín díky slunečníku Sunline za 1 459 o rozměrech 200 x 200 centimetrů. Ideální čas je na nákup polštářů na křeslo s vysokou opěrkou. Vyberete si z bohaté nabídky barev a jedno vás vyjde na 34 korun.

Kromě slunečníků nabízí Baumax i celou řadu zahradních altánků a pavilonů. Velikost 720 x 500 centimetrů seženete už za 8 990 korun. Menší altánky 300 x 300 centimetrů se pohybují okolo 546 korun. K altánu patří pořádný gril. Už za 949 koroun získáte kulatý gril na dřevěné uhlí o velikosti 46 x 95 centimetrů. Malé stolní grily se pohybují okolo 5179 korun za malý elektrický gril Weber. V katalogu najdete slevy i na dětské židličky, trampolíny, prolézačky a bazény.

Mega akce

Katalog Makro nabízí hned několik věcí z oblasti zahradní technika. Za 1 556 korun získáte nůžky na trávu a keře ISIO II SET na baterie. Podobně uspějete při koupi sekery Fiskars X 17 za 959 korun. K dispozici je i rotační sekačka Bosch rotak 34 II. na splátkový prodej.

V Obi objevíte benzinovou sekačku jen za 9 490 korun. Hodit by se mohl i kovový domek na nářadí za 5499 korun. Na správně zahradě nesmí chybět ani žebřík Al univerzální za 2 779 korun.

 

 

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama