reklama

Charitativní galavečer společnosti CENTRAL GROUP

Společnost CENTRAL GROUP uspořádala ve středu 29. února v pražském Paláci Žofín svůj tradiční charitativní galavečer.

Foto: CENTRAL GROUP

Společnost CENTRAL GROUP uspořádala ve středu 29. února v pražském Paláci Žofín svůj tradiční charitativní galavečer. Programovým vrcholem večera byl koncert Karla Gotta se skupinou GOLEM a velká módní přehlídka zcela nové kolekce Natali Ruden, s názvem "Pokušení".

Na přehlídkovém molu předvedly rafinované modely přední české modelky z řad Miss, a to Jitka Nováčková - Česká Miss Universe 2011, Denisa Domanská - Česká Miss World 2011, Jitka Válková - Česká Miss 2010 nebo Eliška Bučková - Česká Miss 2008.

Kromě bohatého programu zde CENTRAL GROUP předal Nadačnímu fondu pro zdraví dětí šek s garancí příjmu pro rok 2012 v hodnotě 1.000.000 korun. Šek byl předán přímo do rukou ředitele Ústavu pro péči o matku a dítě doc. MUDr. Jaroslava Feyreisla, CSc. Zároveň v průběhu večera proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů studentské architektonické soutěže, kterou CENTRAL GROUP již tradičně pořádá spolu s hlavním městem Prahou.

CENTRAL GROUP má v současné době více než třetinový podíl na trhu nového bydlení v Praze. Za téměř 18 let svého působení firma dokončila již 118 rezidenčních lokalit a prodala více než 9000 nových bytů, domů a parcel. CENTRAL GROUP je jednoznačně největším rezidenčním developerem v České republice. Veškerou svou výstavbu i akvizice nových pozemků financuje výhradně ze svých vlastních zdrojů bez potřeby čerpání bankovních úvěrů. V roce 2011 se CENTRAL GROUP svými prodeji přiblížil rekordnímu předkrizovému roku 2007 a meziročně zvýšil své prodeje o téměř 30%. Významné prostředky věnuje CENTRAL GROUP na charitativní činnost, a to především Nadačnímu fondu pro zdraví dětí.

Nadační fond pro zdraví dětí byl založen v únoru roku 2007 ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze 4 - Podolí. Zakladatelem a hlavním sponzorem nadačního fondu je společnost CENTRAL GROUP. Firma na své náklady rovněž zajišťuje veškeré organizační a administrativní záležitosti související s činností fondu. Díky tomu mohou být veškeré příjmy nadačního fondu v plné míře využity pro naplnění jeho poslání.

Hlavním posláním Nadačního fondu pro zdraví dětí je podpora výzkumu a vzdělávání v oblasti péče o zdraví matek a jejich dětí. K zavádění světových poznatků do praxe u nás přispívá zejména účast českých lékařů na odborných kongresech, konferencích a stážích v zahraničí. Prostředky z veřejných zdrojů jsou pro účely výzkumu a vzdělávání v oblasti zdravotnictví u nás bohužel velmi omezené, proto je finanční podpora ze soukromých zdrojů pro tyto účely klíčová.

Kromě podpory výzkumu a vzdělávání pak nadační fond také pomáhá při financování potřebného přístrojového vybavení těch zdravotnických zařízení, která péči o matky a děti zajišťují. Díky Nadačnímu fondu pro zdraví dětí se mohli lékaři z Ústavu pro péči o matku a dítě zúčastnit již 59 kongresů a odborných sympózií po celém světě!

zdroj: CENTRAL GROUP

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama