reklama

Charitativní bazar pomohl postiženým

Charitativní bazar Olgy Dvořák a Báry Nesvadbové pomohl postiženým

Foto: Žena

Unikátní prostor DSC Projekt Space na Václavském náměstí v Praze hostil v pořadí již pátý ročník úspěšného charitativního bazaru značkového oblečení s názvem Olga a Bára pro Zahradu. Pořadatelkou akce je spisovatelka a šéfredaktorka módního magazínu Bára Nesvadbová společně s týmem, občanským sdružením Etincelle a významnou galeristkou Olgou Dvořák.
Jako každý rok je výtěžek věnován na pomoc lidem s mentálním postižením z kladenského domova Zahrada a osobám z chráněných domovů, stejně jako na podporu projektů, které těmto lidem pomohou se začlenit do běžného života a usnadnit jim život v domově i mimo něj.
Návštěvníci si mohli i letos nakoupit krásné a stylové oblečení světových značek za skvělé ceny a přispět tak na pomoc postiženým. Za pouhé dvě hodiny, kdy akce trvala, se podařilo získat rekordních 386 tisíc korun, za něž ze nakoupí vybavení chráněných domovů.
„Jsem skutečně velmi ráda, že se nám podařilo získat tak úžasnou sumu a děkuji srdečně všem, kteří se mnou Bazaar Charity připravovali, dále těm, co věnovali skvělé kousky ze svého šatníku, své dílny nebo obchodu a v neposlední řadě hlavně všem, kdo si udělali čas a přišli akci podpořit a nakoupit si," uvedla Bára Nesvadbová.
Mezi návštěvníky bazaru byla například zpěvačky Bára Basiková a Iva Frühlingová, herečka Tereza Brodská nebo modelka Kateřina Sokolová.

Bittnerová: Vložky zdarma? Pro spoustu žen je menstruace stigma, muži diskuzi hrotí | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama