reklama
 

Nová podoba magazínu Žena.cz je tu pro vás

Jaké novinky jsme pro vás nachystali na nové Žena.cz

Milé čtenářky,

vítáme Vás na stránkách vašeho magazínu Žena, který dnes prošel důležitou úpravou. Pracovali jsme na ni v předchozích měsících s vědomím, že chceme zachovat vše dobré, na co jste si jako věrné návštěvnice těchto stránek zvykly. Zároveň jsme vám však chtěli nabídnout přehlednější, přívětivější, modernější a čtenářsky komfortnější magazín. Doufáme, že se nám to podařilo, nové změny přivítáte s radostí a užijete si novou "Ženu" stejně tak, jako si ji užíváme my v redakci.  

Co nového jsme pro vás připravili?

Rozšířili jsme prostor hlavního sloupce, ve kterém zobrazujeme text článku, a to na úkor prostoru vymezeného reklamě.

Poutání na související obsah jsme svedli do levého sloupce, takže vše zajímavé s článkem spojené najdete vždy přehledně na jednom místě, zároveň vám však ponecháváme plynulý zážitek při čtení samotného článku.

Obrazové příspěvky získaly zcela novou podobu. Fotografie v galeriích si nyní můžete prohlížet na daleko větším prostoru, ve větším rozlišení a na černém podkladu zvýrazňujícím samotné obrázky. U vybraných galerií vám dáváme šanci si u každé fotografie zobrazit vámi vybraný detail pomocí praktické lupy.

Nová Žena.cz vám nabízí také interaktivní grafiky, které vás provedou například populárními proměnami čtenářek či módními inspiracemi a zajímavými tipy na bydlení.

Novinek je však mnohem více.

Magazín nabízí nově tematické wiki stránky, jež čtenářkám poskytnou stručné informace o tématech, které je zajímají, i problémech, s nimiž se musí v životě vypořádat. Na jednom místě navíc pohodlně najdou veškerý související obsah, ať už v textu či obraze.

Nová Žena.cz se dočkala také většího propojení se sociálními sítěmi, diskuse pod články například budou nově probíhat prostřednictvím sítě Facebook.

Věříme, že změna, kterou Žena.cz prošla, nechá vyniknout jejím nejlepším stránkám a že bude vaším spolehlivým rádcem a příjemným společníkem.

Budeme vám vděčni, pokud se s námi podělíte o svůj názor na to, co se vám líbí i nelíbí, nebo tip, o čem byste si rády přečetly. Napište nám na [email protected].

Těšíme se na pravidelná setkání na stránkách inovovaného magazínu Žena.cz.

Líba Drdáková, šéfredaktorka a Pavel Tomášek, produktový manažer portálu Žena.cz

Pětileté děvče kopíruje celebrity. Zvládne Angelinu Jolie i Serenu Williams | Video: Instagram/Stefani Chaglar

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama
reklama