reklama

Český pivní festival se stává světovou událostí

Renomovaný britský deník The Financial Times zařadil největší tuzemskou zábavní akci Český pivní festival Praha 2012 mezi 40 globálních eventů, které stojí za to v roce 2012 navštívit

Mnichovský Oktoberfest
Mnichovský Oktoberfest | Foto: Reuters

Renomovaný britský deník The Financial Times zařadil největší tuzemskou zábavní akci Český pivní festival Praha 2012 mezi čtyřicet globálních eventů, které stojí za to v roce 2012 navštívit. Český pivní festival Praha 2012 se tak objevil  po boku  takových akcí jako jsou Letní olympijské hry v Londýně, Mezinárodní filmový festival v Cannes, Wimbledon či mnichovský Oktoberfest. Pátý ročník Českého pivního festivalu proběhne na Výstavišti v Praze Holešovicích od sedmnáctého května do druhého června. Organizátoři očekávají více než sto tisíc návštěvníků z celého světa.

Sedmnáct dní pro vás bude připravena nabídka toho nejlepšího z českých pivovarů, od českých kuchařů, řezníků a pekařů. Budete mít možnost ochutnat více než sedmdesát značek českého piva vždy ve špičkové kvalitě ve skleněných džbáncích. Obsluhovat vás bude dvě stě děvčat a chlapců v českých krojích.

Připraveny pro vás budou speciality šéfkuchařů známých českých restaurací a cateringových společností Vyšehrad 2000 Catering a Fastgood. Živá hudební vystoupení každý den, víkendové afterparty až do rána. Na festivalu se platí speciální měnou takzvaným pivním tolarem. Ten urychluje způsob placení a tím i Vaší obsluhu. Přijďte se pobavit, najíst, napít nebo seznámit.

Lipovská: Dvořák o můj život neusiluje, porušuje ale zákon a není dobrým ředitelem ČT | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama